Műszaki szakértő (műszaki fejlesztés) – Budapest Könyves Kálmán krt.

  • Ez az állásajánlat 1 napon belül lejár

MÁV-csoport
MÁV-START Zrt.

Műszaki szakértő (műszaki fejlesztés)

Helység
Budapest Könyves Kálmán krt.
Terület
Egyéb
Foglalkoztatás formája
Határozatlan idejű
Munkaidő
Teljes munkaidő

Vállalat
A MÁV-START Zrt. integrált vasúti szolgáltatást végző vállalat.Tevékenységi körébe tartozik a vasúti személyszállítás biztosítása, a vasúti vontatójármű üzemeltetés és vontatás, valamint a vasúti vontató és vontatott járművek javítása, karbantartása.
Célunk, hogy folyamatosan bővülő szolgáltatásaink színvonalát emeljük, így teremtve értéket utasainknak, dolgozóinknak és tulajdonosainknak.

Feladatok

  • vasúti járművek fejlesztéséhez koncepciók és megvalósíthatósági tervek kidolgozása
  • vasúti járművek fejlesztése és konstrukciós módosítása során műszaki specifikációk készítése a beszerzési, tanúsítási és engedélyezési eljárásokhoz
  • komponensek, alkatrészek beszerzése során műszaki támogatás nyújtása a beszerzési szervezet részére
  • vasúti járművek konstrukciójára vonatkozó szabványok, előírások megismerése, a járműfejlesztő mérnökök és járműkonstrukciós szakértők támogatása
  • utasítások, jegyzőkönyvek kidolgozása a járművek és azok részegységeinek típusvizsgálatához
  • járművek és részegységeinek üzembehelyezési- és vizsgálati utasításainak kidolgozása
  • a járműfejlesztési projektekhez és konstrukciós módosításokhoz kalkulációk készítése
  • kalkulációkhoz a beszállítóktól ajánlatok kérése a műszaki specifikációk alapján

A munkakör betöltésének feltételei

  • diplomával igazolt műszaki és gazdasági egyetemi vagy főiskolai végzettség
  • 3-5 év szakmai gyakorlat, amelyből 2-3 év fejlesztési és vagy gyártási területen töltött idő
  • legalább középfokú angol és/vagy német nyelvismeret
  • irodai számítástechnikai alkalmazások felhasználói szintű ismerete

Előnyt jelent

  • a munkaköri feladatok minél nagyobb arányú lefedettsége korábbi gyakorlattal
  • kötöttpályás vasúti járművek üzemeltetése, karbantartása, javítása, fejlesztése, gyártása területen szerzett szakmai tapasztalat

Amit ajánlunk

  • változatos műszaki járműfejlesztési tevékenység

2016.11.30.

Bővebb felvilágosítást ad
Medve Réka 01/13-19
Stósz István 06-1-511-3146

Várjuk jelentkezését!

Munkavégzés helye Budapest Könyves Kálmán krt.
Kategória Gyártás / Termelés, Mérnök / Műszaki
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Budapest, Pest