www.cvonline.hu

Műszaki szakértő (Járműdiagnosztika)

  • A hirdetés 921 napja lejárt

„Csatlakozz az átalakulásban lévő, piacorientált vasúttársasághoz!

Tervezzük együtt a sikeres jövőt!”

A MÁV Zrt.

Pályavasúti Üzemeltetési Főigazgatóság TEB Központ szervezete munkatársat keres

pozícióba

Főbb feladatok:

  • Vasúti járműdiagnosztikai rendszerek fejlesztésével, üzemeltetésével kapcsolatos szakértői tevékenységet végez.
  • A szakszolgálat mérőeszköz parkjának karbantartásával, kalibrációjával, hitelesítésével kapcsolatos tevékenységeket ellátja.
  • Jelentéseket, javaslatokat, nyilvántartásokat készít.
  • Műszaki dokumentációkat véleményez, feltétfüzetet, vizsgálati-, ill. kalibrálási jegyzőkönyvet készít.
  • Fejlesztési, beruházási programok kidolgozásához szakértői támogatást nyújt, vasúti méréseknél közreműködik.
  • Új kalibrálási és vizsgálati eljárásokat dolgoz ki.
  • A laboratóriumi munkákkal kapcsolatos ügyviteli eljárásokat elvégzi. Az akkreditálási eljárásoknál közreműködik.
  • A minőségirányítási rendszerek fejlesztésére javaslatokat dolgoz ki.

A pozíció betöltésének feltételei:

  • Felsőfokú műszaki szakirányú állami iskolai végzettség (villamosmérnök – méréstechnikai jellegű szakirány, mérnök informatikus)
  • Felsőfokú – a szakterületre előírt – vasúti szakvizsga (amelynek megszerzéséhez a munkáltató képzést biztosít a munkabér folyósítása mellett)
  • 3 év szakterületen szerzett gyakorlat
  • 19/2011. NFM. rendelet szerinti egyszerűsített forgalmi vizsga (amelynek megszerzéséhez a munkáltató képzést biztosít munkabér folyósítása mellett)
  • Szakterületre vonatkozó utasítások, szabályok, rendeletek ismerete
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (MS Word, MS Excel)
  • B kategóriás gépjárművezetői engedély
  • Orvosi alkalmasság

A jelentkezések elbírálásánál előnyt jelent:

  • Angol és/vagy német műszaki szakmai nyelvismeret

Amit kínálunk:

  • Széleskörű Cafeteriát
  • Önkéntes nyugdíjpénztári tagság esetén munkáltatói támogatást
  • Utazási kedvezményt
  • Munkatársaink szakmai fejlődését széleskörű képzési lehetőséggel támogatjuk

Munkavégzés helye: Budapest

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését jelentkezését szakmai önéletrajz megküldésével, bérigény és a munkakör pontos megjelölésével az alábbi email-címre várjuk.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Mérnök / Műszaki
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő