www.cvonline.hu

Műszaki szakértő (IP-s) (Budapest)

  • A hirdetés 292 napja lejárt

MÁV Zrt.

Helység
Budapest

Terület
Távközlés, erõsáramú- és biztosítóberendezések
(műszaki-felügyelet-karbantartás)

Foglalkoztatás formája
Határozatlan idejû

Munkaidõ
Teljes munkaidõ

Vállalat

A MÁV Zrt. a magyarországi közforgalmú vasúti pályahálózat nagy részének üzemeltetõjeként mintegy 7000 kilométernyi
vaspálya és az ahhoz kapcsolódó infrastruktúra mûködtetésérõl gondoskodik. Az anyavállalat ezzel foglalkozó, egyben
legnagyobb munkavállalói létszámú részlege teljes körûen látja el az üzemeltetési, forgalomirányítási és karbantartási,
valamint részben a felújítási feladatokat. A MÁV pályahálózatát több mint 30 vasúttársaság veszi igénybe, amelyek számára
vállalat különféle szolgáltatásokat nyújt.

Amit ajánlunk

  • A központi üzemeltetésû és a GSM-R rendszer IP hálózatának üzemeltetése, karbantartásának, zavar- és hibaelhárításának irányítása, abban szakértõi feladatok elvégzése.
  • Szakterületére vonatkozó dokumentációk, mérési jegyzõkönyvek, vizsgálati anyagok, mûszaki elemzések, jelentések, javaslatok készítése.
  • Szakterületére vonatkozó javítási, karbantartási, felújítási, beruházási, építési, bontási és selejtezési munkák tervezése, koordinálása és felügyelete.
  • Rendszergazdai, rendszeradminisztrációs feladatok elvégzése. Változáskezelési, megelõzõ karbantartási, tervezett üzemeltetési és fejlesztési tevékenységek mûszaki elõkészítésének, operatív központi háttértámogatásának megszervezése és elvégzése.
  • Külsõ rendszertámogatóval együttmûködés a távoli és a helyszíni hibaelhárítás érdekében, a szoftver javítások és frissítések installálásának elvégzése a berendezésekben.
  • Új IP hálózati rendszerelemek, megoldások, berendezések, szoftver javítások és frissítések tervezése, elõzetes tesztelése, installálása (patch, update, upgrade), üzemeltetésre történõ átvétele.
  • Szakterületéhez kapcsolódó mûszaki nyilvántartások vezetése, adatgazdai feladatok ellátása.
  • A MÁV Zrt. döntéshozóival és üzemeltetõivel, valamint az érintett külsõ felekkel kapcsolattartás.
  • Egyedi projekt feladatokban való közreműködés.
  • A minõségirányítási rendszerben elõírt tevékenységek végzése.

További információ

  • Felsõfokú műszaki szakirányú állami iskolai végzettség (villamosmérnök, mérnök informatikus, távközlési mérnök)
  • Felsõfokú - a szakterületre elõírt - vasúti szakvizsga (amelynek megszerzéséhez a munkáltató képzést biztosít a munkabér folyósítása mellett)
  • 3 év szakterületen szerzett gyakorlat
  • 19/2011. NFM. rendelet szerinti egyszerûsített forgalmi vizsga (amelynek megszerzéséhez a munkáltató képzést biztosít munkabér folyósítása mellett)
  • Szakterületre vonatkozó utasítások, szabályok, rendeletek ismerete
  • Felhasználói szintû számítástechnikai ismeretek (MS Word, MS Excel)
  • Orvosi alkalmasság

A jelentkezések elbírálásánál elõnyt jelent:

  • Angol műszaki szakmai nyelvismeret
  • B kategóriás jármûvezetõi engedély
  • CCNP (Cisco certified network professional) vagy azzal egyenértékû ismeret
  • Linux/Unix ismeret
  • Hálózatüzemeltetésben, hálózattervezésben szerzett gyakorlat
  • Projektmunkában való részvétel

2016.09.30.

Bővebb felvilágosítást ad
Mórocz Andrea 1/511-5922 / 01/59-22

Várjuk jelentkezését!

Helyek Budapest
Pest
Kategória Energetika / Villamosság
Mérnök / Műszaki
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő