www.cvonline.hu

Műszaki szakértő (Elektronikus biztosítóberendezés)

  • A hirdetés 918 napja lejárt

„Csatlakozz az átalakulásban lévő, piacorientált vasúttársasághoz!

Tervezzük együtt a sikeres jövőt!”

A MÁV Zrt.

Pályavasúti Üzemeltetési Főigazgatóság TEB Központ szervezete munkatársat keres

pozícióba

Főbb feladatok:

  • Megszervezi a jelfogós és elektronikus állomási és vonali biztosító berendezések, különféle távvezérlő rendszerek telepítést, illetve üzembe helyezést megelőző biztonságtechnikai vizsgálatát. Együttműködik a gyártó, tanúsító és üzemeltető szervezetekkel.
  • Részt vesz a MÁV Zrt. meghatározott típusú állomási biztosítóberendezéseinek fővizsgálataiban, illetve azok előkészítésében. Közreműködik a vizsgálat során feltárt hibák megszüntetésében.
  • Elvégzi a MÁV Zrt.-nél alkalmazott különféle rendszerek hardver és szoftver vizsgálatát, ellenőrzését. Ellátja a kapcsolódó tervezés, átalakítás, más rendszerekhez illesztés, üzemeltetés szakmai felügyeletét.
  • Feladata a működési területén induló műszaki vizsgálatok, elemzések, ellenőrzések előkészítése és lefolytatása. Szakértői csoportok irányítása, tevékenységének koordinálása.
  • Részt vesz a bevezetés alatt álló és üzemelő villamos váltóhajtóművek vizsgálatában és a bevezetési eljárás, kísérleti üzem lefolytatásában. Tárgyal a váltóhajtóműveket gyártó cégekkel.
  • K+F igények feltárásában közreműködik.

A pozíció betöltésének feltételei:

  • Felsőfokú műszaki szakirányú állami iskolai végzettség (közlekedésmérnök, villamosmérnök, gépészmérnök, mechatronikai mérnök, mérnök-informatikus)
  • Felsőfokú – a szakterületre előírt – vasúti szakvizsga (amelynek megszerzéséhez a munkáltató képzést biztosít munkabér folyósítása mellett)
  • 3 év szakterületen szerzett gyakorlat
  • 19/2011. NFM. rendelet szerinti egyszerűsített forgalmi vizsga (amelynek megszerzéséhez a munkáltató képzést biztosít munkabér folyósítása mellett)
  • Szakterületre vonatkozó utasítások, szabályok, rendeletek ismerete
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (MS Word, MS Excel)
  • B kategóriás gépjárművezetői engedély
  • Orvosi alkalmasság

A jelentkezések elbírálásánál előnyt jelent:

  • Angol műszaki szakmai nyelvismeret

Amit kínálunk:

  • Széleskörű Cafeteriát
  • Önkéntes nyugdíjpénztári tagság esetén munkáltatói támogatást
  • Utazási kedvezményt
  • Munkatársaink szakmai fejlődését széleskörű képzési lehetőséggel támogatjuk

Munkavégzés helye: Budapest

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését jelentkezését szakmai önéletrajz megküldésével, bérigény és a munkakör pontos megjelölésével az alábbi email-címre várjuk.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Mérnök / Műszaki
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő