www.cvonline.hu

Műszaki szakértő (átviteltechnikai rendszermérnök)

  • A hirdetés 979 napja lejárt

„Csatlakozz az átalakulásban lévő, piacorientált vasúttársasághoz!

Tervezzük együtt a sikeres jövőt!”

A MÁV Zrt.

Pályavasúti Üzemeltetési Főigazgatóság TEB Központ szervezete munkatársat keres

pozícióba

A munkakör célja:

a központi üzemeltetésű távközlési (pl. GSM-R) rendszerek országos szintű üzemeltetése, felügyelete, irányítása a MÁV Zrt. technikai és technológiai színvonalának növekedése érdekében.

Főbb feladatok:

  • A központi üzemeltetésű és a GSM-R rendszer átviteltechnikai hálózatának üzemeltetése, karbantartásának, zavar- és hibaelhárításának irányítása, elvégzése.
  • Szakterületére vonatkozó dokumentációk, mérési jegyzőkönyvek, vizsgálati anyagok, műszaki elemzések, jelentések, javaslatok készítése.
  • Szakterületére vonatkozó javítási, karbantartási, felújítási, beruházási, építési, bontási és selejtezési munkák tervezése, koordinálása és felügyelete.
  • Rendszergazdai, rendszeradminisztrációs feladatok elvégzése. Változáskezelési, megelőző karbantartási, tervezett üzemeltetési és fejlesztési tevékenységek műszaki előkészítésének, operatív központi háttértámogatásának megszervezése és elvégzése.
  • Szakterületéhez kapcsolódó műszaki nyilvántartások vezetése, adatgazdai feladatok ellátása.
  • A MÁV Zrt. döntéshozóival és üzemeltetőivel, valamint az érintett külső felekkel kapcsolattartás.
  • Egyedi projekt feladatokban való közreműködés.
  • A minőségirányítási rendszerben előírt tevékenységek végzése.

A pozíció betöltésének feltételei:

  • Felsőfokú műszaki szakirányú állami végzettség (villamosmérnök, mérnök informatikus, távközlési mérnök)
  • Felsőfokú – a szakterületre előírt – vasúti szakvizsga (amelynek megszerzéséhez a munkáltató képzést biztosít  munkabér folyósítása mellett)
  • 3 év szakterületen szerzett gyakorlat
  • 19/2011. NFM. rendelet szerinti egyszerűsített forgalmi vizsga (amelynek megszerzéséhez a munkáltató képzést biztosít  munkabér folyósítása mellett)
  • Szakterületre vonatkozó utasítások, szabályok, rendeletek ismerete
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (MS Word, MS Excel)
  • Orvosi alkalmasság

A jelentkezések elbírálásánál előnyt jelent:

  • Angol műszaki szakmai nyelvismeret
  • B kategóriás járművezetői engedély
  • CCNP (Cisco certified network professional) vagy azzal egyenértékű ismeret
  • SDH ismeretek
  • Hálózatüzemeltetésben, hálózattervezésben szerzett gyakorlat
  • Projektmunkában való részvétel

Amit kínálunk:

  • Széleskörű Cafeteriát
  • Önkéntes nyugdíjpénztári tagság esetén munkáltatói támogatást
  • Utazási kedvezményt
  • Munkatársaink szakmai fejlődését széleskörű képzési lehetőséggel támogatjuk

Munkavégzés helye: Budapest

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését jelentkezését szakmai önéletrajz megküldésével, bérigény és a munkakör pontos megjelölésével az alábbi e-mail címre várjuk.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Mérnök / Műszaki
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő