www.cvonline.hu

Műszaki szakelőadó II. (Miskolc)

  • A hirdetés 394 napja lejárt

 A MÁV Magyar Államvasutak Zrt.

munkatársat keres

pozícióba

Főbb feladatok:

  • Szakmai tevékenységéhez kapcsolódóan üzemeltetési feladatokat végez, illetve területi szinten - szakmai hatáskörébe utalt mértékig - azt felügyeli, koordinálja.
  • Az előírt műszaki nyilvántartásokat vezeti, gyűjti, rendszerezi, a műszaki-, működési-, hiba- és üzemzavar statisztikák alapján javaslatokat tesz az operatív intézkedések megtételére.
  • A tevékenységi területén felmerülő problémákra állásfoglalást ad, szükség esetén - a hatáskörébe utalt mértékig - operatív döntést hoz.
  • Események bekövetkezésekor - szakmai hatáskörébe utalt mértékig - részt vesz a következmények felszámolásában, kivizsgálásában.
  • Közreműködik a szakterületét érintő műszaki tervek műszaki tartalmának meghatározásában, azokat véleményezi, jóváhagyásra előkészíti.
  • Közreműködik a szakterületét érintő fejlesztési, beruházási programok kidolgozásában, összeállításában, megvalósításában, a programok megvalósítása során - a hatáskörébe utalt mértékig - szakmai felügyeleti tevékenységet végez.
  • Közreműködik szakirányú utasítások, technológiák készítésében, a műszaki engedélyek, rendeletek, tervek kidolgozásában, felülvizsgálatában.
  • Közreműködik a tervezői egyeztetésekben, a szakmai tervek véleményezésében, jóváhagyásra való felterjesztésében.
  • Közreműködik a karbantartás folyamat értékelése, elemzése, a helyesbítő és megelőző intézkedések kezdeményezése terén.

Elvárásaink:

  • felsőfokú szakirányú állami iskolai végzettség (villamosmérnök diploma)
  • felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek,
  • orvosi alkalmasság,
  • (a munkakör ellátásához szükség vasúti vizsgák megszerzéséig pályavasúti gyakornok munkakörben foglalkoztatva).

Munkavégzés helye: Miskolc

Jelentkezését szakmai önéletrajzzal, motivációs levéllel a munkakör megnevezésével az alábbi e-mail címre várjuk!

Helyek Borsod-Abaúj-Zemplén
Kategória Építés / Ingatlan
Mérnök / Műszaki
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő