www.cvonline.hu

Műszaki szakelőadó II. (Miskolc)

  • A hirdetés 613 napja lejárt

A MÁV Magyar Államvasutak Zrt.

munkatársat keres

pozícióba

Főbb feladatok:

  • Ellátja a Pályafenntartási Szakaszok üzemeltetésében lévő vasútépítő kisgépek, gépi berendezések üzemeltetésének felügyeletét.
  • Felügyeli a Szakaszok üzemeltetésében lévő közúti és vasúti járművek előírások szerinti üzemeltetését.
  • Ellenőrzi és felügyeli a járművek, gépek üzemanyag és kenőanyag felhasználását, elszámolását.
  • Ellenőrzi a Pályafenntartási Szakaszok üzemeltetésében lévő emelőgépek, emelő-berendezések szabályszerű használatát, a kötelező vizsgálatok meglétét, érvényességét.
  • Ellenőrzi és felügyeli a Szakaszok munkagépeinek, gépi berendezéseinek tervszerű megelőző karbantartási tevékenységét.
  • A Pályafenntartási Főnökség állagában lévő közúti, vasúti járművek, kisgépek felügyeletével, koordinációjával kapcsolatos tevékenység ellátása.
  • Hatáskörébe utalt beszerzések, szerződéskötések kezdeményezése.

Elvárásaink:

  • felsőfokú szakirányú (műszaki) állami iskolai végzettség,
  • felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek,
  • orvosi alkalmasság.
  • (a munkakör ellátásához szükség vasúti vizsgák megszerzéséig pályavasúti gyakornok munkakörben foglalkoztatva)

Munkavégzés helye: Miskolc

Jelentkezését szakmai önéletrajzzal, motivációs levéllel a munkakör megnevezésével az alábbi e-mail címre várjuk!

Helyek Borsod-Abaúj-Zemplén
Kategória Építés / Ingatlan
Mérnök / Műszaki
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő