www.cvonline.hu

Műszaki szakelőadó II. (Budapest)

  • A hirdetés 1237 napja lejárt

"Csatlakozz az átalakulásban lévő, piacorientált vasúttársasághoz!

Tervezzük együtt a sikeres jövőt!”

 A MÁV Zrt.

Pályavasúti Üzemeltetési Főigazgatóság TEB Központ szervezete munkatársat keres

pozícióba

Főbb feladatok:

  • Áramellátó berendezések és részegységek vizsgálatának tervezése, vizsgálata és a vizsgálati technológiák fejlesztése. A vizsgálati eredmények feldolgozása a döntéshozatal elősegítése érdekében.
  • Sorompóakkumulátorok vizsgálata a TEB Központ telephelyén.
  • A vizsgálatokhoz felhasznált eszközök, műszerek állagának felügyelete, szükség esetén intézkedés a műszerek javíttatása, vagy hitelesítése érdekében.
  • Dokumentációk, mérési jegyzőkönyvek, fenntartási és átvételi technológiák készítése, a vizsgálati anyagok, dokumentumok rendszerezése, kezelése.
  • A MÁV Zrt. döntéshozóival és üzemeltetőivel, valamint az érintett külső felekkel kapcsolattartás.
  • A vizsgálatokhoz szükséges egyedi céleszközök készítése, mérési technológiák összeállítása.
  • Egyedi hibajelenségek feltárása, javaslattétel azok műszaki megoldására.
  • A minőségirányítási rendszerben számára előírt tevékenységek végzése.

Követelmények:

  • felsőfokú állami iskolai végzettség (egyetemi/főiskolai szintű villamosmérnök diploma)
  • felsőfokú szakirányú vasúti szakvizsga
  • 1-3 év szakmai gyakorlat
  • felhasználó szintű számítógépes alkalmazási ismeretek (MS Word, MS Excel)
  • szakterületre vonatkozó utasítások, szabályok, rendeletek ismerete

Munkavégzés helye: Budapest

Jelentkezés módja: szakmai önéletrajzzal és motivációs levéllel a fizetési elvárások megjelölésével az alábbi email-címre.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Mérnök / Műszaki
Energetika / Villamosság
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő