www.cvonline.hu

Műszaki szakelőadó I. (Miskolc)

  • A hirdetés 621 napja lejárt

 A MÁV Magyar Államvasutak Zrt.

munkatársat keres

pozícióba

Főbb feladatok:

  • A készenléti szolgálatok ellátására vonatkozó rendeletek, utasítások gyűjtése, tárolása, eljuttatása az illetékesek részére, figyelemmel a munkaügyi szabályokban előírt határidőkre. A beosztások gyűjtése, módosítások átvezetése.
  • A Pályafenntartási főnökség vagyonvédelmi feladatainak intézése, koordinálása.
  • A GIR rendszerben projektek megnyitása, rögzítése, költségmentesítők, károkkal kapcsolatos adatszolgáltatások készítése és továbbítása.
  • A főnökség által ellátott tevékenységekhez szükséges munkaerő folyamatos biztosítása, készenléti szolgálat szervezése és működtetése.
  • A főnökségi területre vonatkozó fokozott felügyeletek bevezetésének koordinálása, végzésének nyomon követése, ellenőrzése.
  • A szakterületén felmerülő területi problémákra állásfoglalást ad, szükség esetén operatív döntést hoz a folyamatos működés biztosítására.
  • Események bekövetkezésekor részt vesz a következmények felszámolásában, kivizsgálásában.

Elvárásaink:

  • szakirányú középfokú (műszaki) állami iskolai végzettség,
  • felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek,
  • orvosi alkalmasság,
  • a munkavállaló feladata a munkakör ellátásához szükséges felsőfokú vasúti szakképesítés megszerzése.

Munkavégzés helye: Miskolc

Jelentkezését szakmai önéletrajzzal, motivációs levéllel a munkakör megnevezésével az alábbi e-mail címre várjuk!

Helyek Borsod-Abaúj-Zemplén
Kategória Mérnök / Műszaki
Építés / Ingatlan
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő