www.cvonline.hu

Műszaki szakelőadó I. (ingatlan) (Miskolc)

  • Company_icon Magyar Államvasutak Zrt.
  • Location_icon Miskolc, Borsod-Abaúj-Zemplén
  • Mentés
  • Az álláshirdetés 13 napja lett aktiválva

MÁV-csoport
MÁV Zrt.

Műszaki szakelőadó I. (ingatlan)

Helység
Miskolc
Terület
Ingatlanüzemeltetés
Foglalkoztatás formája
Határozatlan idejű
Munkaidő
Teljes munkaidő

Vállalat

A MÁV Zrt. a magyarországi közforgalmú vasúti pályahálózat nagy részének üzemeltetőjeként mintegy 7000 kilométernyi vaspálya és az ahhoz kapcsolódó infrastruktúra működtetéséről gondoskodik. Az anyavállalat ezzel foglalkozó, egyben legnagyobb munkavállalói létszámú részlege teljes körűen látja el az üzemeltetési, forgalomirányítási és karbantartási, valamint részben a felújítási feladatokat. A MÁV pályahálózatát több, mint 30 vasúttársaság veszi igénybe, amelyek számára a vállalat különféle szolgáltatásokat nyújt.

Feladatok

  • szakmai tevékenységéhez kapcsolódóan felügyeleti és üzemeltetési feladatokat végez
  • közreműködik és részt vesz a műszaki-, működési-, hiba- és üzemzavar elhárítási folyamatokban, az előírt műszaki nyilvántartásokat vezeti, gyűjti, rendszerezi, a statisztikák alapján javaslatokat tesz az operatív intézkedések megtételére
  • közreműködik a felülvizsgálati rendek, technológiák készítésében, részt vesz a műszaki engedélyek, rendeletek, tervek felülvizsgálatában

A munkakör betöltésének feltételei

  • állami középiskolai végzettség - érettségi
  • középfokú szakirányú szakképesítés (magasépítő technikus)
  • szakterületét érintő hatályos jogszabályok, szabványok, előírások és belső utasítások ismerete
  • munka-, tűz-, vagyon-, és környezetvédelemi ismeretek
  • irodai, számítástechnikai alkalmazások felhasználói szintű ismerete
  • orvosi alkalmasság

Előnyt jelent

  • B kategóriás jogosítvány

Amit ajánlunk

  • választható béren kívüli juttatást évente bruttó 271.400 Ft értékben, valamint nettó 92.600 Ft értékű juttatás Szépkártya vendéglátás alszámlára
  • az alapbér 3,0 %-ának megfelelő önkéntes nyugdíjpénztár hozzájárulás
  • hosszú távú biztos munkahely
  • belföldi és nemzetközi utazási kedvezmények családtagok számára is
  • szakmai fejlődési lehetőség

2017.11.21.

Bővebb felvilágosítást ad
Póczos Tamás 1/514-1713 / 04/17-13

Várjuk jelentkezését!

Helyek Miskolc
Borsod-Abaúj-Zemplén
Kategória Gyártás / Termelés > Termeléselemző, Termelési menedzser
Mérnök / Műszaki > Műszaki asszisztens, Technikus
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű