www.cvonline.hu

Műszaki szakelőadó I. (Budapest)

  • A hirdetés 977 napja lejárt

 Fejlesztési és Beruházási főigazgatóság szervezete munkatársat keres

pozícióba

Főbb feladatok:

  • Döntés-előkészítő anyagokhoz, tervekhez elemzések, költségbecslések, javaslatok készítése a megadott műszaki tartalom és specifikációk figyelembevételével.
  • Pályázati kiírások előkészítése, műszaki tervek és mennyiségszámítások alapján költségbecslések és költségelőirányzatok költségvetések elkészítése, költség előirányzatok elemzése, értékelése.
  • A MÁV Zrt.-nél alkalmazott normarendszerek kialakításában, karbantartásában, fejlesztésében a normarendszerek kapcsolatainak megteremtésében való részvétel, a NIF Zrt. és egyéb normarendszerekkel történő összehangolása.
  • Árfelülvizsgálat, árelemzések készítése.
  • A beérkezett ajánlatok értékelésében árszakértői részvétel
  • A vállalkozókkal kötendő szerződések létrehozásában való közreműködés.

Követelmények:

  • szakirányú középfokú állami iskolai végzettség
  • költségszakértő (OKJ) szakképesítés
  • 3 év szakmai gyakorlat

A munkakör betöltésnél előnyt jelent:
felhasznált normák, erőforrások, új technológiák, szerkezetek naprakész ismerete

Munkavégzés helye: Budapest

Jelentkezési határidő: 2014. július 20.

Jelentkezés módja: Szakmai önéletrajz és motivációs levél küldésével az alábbi e-mail címre.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Mérnök / Műszaki
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő