www.cvonline.hu

Műszaki szakelőadó I. (Budapest)

  • A hirdetés 1135 napja lejárt

A MÁV Zrt. Fejlesztési és Beruházási Főigazgatósága

munkatársat keres

munkakörbe

Fő feladatai:

  • Döntés-előkészítő anyagokhoz, tervekhez elemzések, költségbecslések, javaslatok készítése a megadott műszaki tartalom és specifikációk figyelembevételével.
  • Pályázati kiírások előkészítése, műszaki tervek és mennyiségszámítások alapján költségbecslések és költségelőirányzatok költségvetések elkészítése, költség előirányzatok elemzése, értékelése.
  • A MÁV Zrt.-nél alkalmazott normarendszerek kialakításában, karbantartásában, fejlesztésében a normarendszerek kapcsolatainak megteremtésében való részvétel, a NIF Zrt. és egyéb normarendszerekkel történő összehangolása.
  • Árfelülvizsgálat, árelemzések készítése.
  • A műszaki tartalomnak megfelelően költségkalkulációt, költség előirányzatot készít az építési és karbantartási munkák költségének meghatározására.
  • A vállalkozókkal kötendő szerződések létrehozásában való közreműködés.
  • Vevői-szállítói igények felülvizsgálata, számlareklamációk intézése.
  • Saját kivitelezésben végzett felújítási, beruházási, közreműködői teljesítmények elszámolásával, költségmentesítésével kapcsolatos ügyintézés.

A munkakör betöltésének feltételei:

  • középfokú szakirányú (műszaki) állami iskolai végzettség
  • költségszakértő OKJ képesítés
  • 3 év szakmai gyakorlat

A munkavégzés helye: Budapest

Jelentkezési határidő: 2014. június 15.

Jelentkezés módja: szakmai önéletrajz és motivációs levél küldése az alábbi e-mail címre.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Mérnök / Műszaki
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő