www.cvonline.hu

Műszaki szakelőadó (Budapest)

  • A hirdetés 49 napja lejárt

MÁV-START Zrt.
Műszaki szakelőadó

Helység
Budapest Könyves Kálmán krt.

Terület
Beruházás, beszerzés, készletgazdálkodás

Foglalkoztatás formája
Határozatlan idejű

Munkaidő
Teljes munkaidő

Vállalat
A MÁV-START Zrt. integrált vasúti szolgáltatást végző vállalat.Tevékenységi körébe tartozik a vasúti személyszállítás biztosítása, a vasúti vontatójármű üzemeltetés és vontatás, valamint a vasúti vontató és vontatott járművek javítása,
karbantartása.
Célunk, hogy folyamatosan bővülő szolgáltatásaink színvonalát emeljük, így teremtve értéket utasainknak, dolgozóinknak és tulajdonosainknak.

Feladatok

  • a beszerzési igények műszaki előkészítő nyilatkozatainak, mellékleteinek előállítása, hiteles és hiánytalan adatokkal való kitöltése
  • elemzések, kimutatások készítése a beszerzési eljárások előrehaladásáról
  • folyamatos kapcsolattartás a Társaság szervezeti egységeivel a beszerzési eljárások státuszára vonatkozóan
  • a beszerzési eljárások eredményeként megkötött szerződések és az eljárások lezárását követően a dokumentáció kezelése,
  • informatikai rendszerbe történő rögzítése, nyilvántartások készítése
  • a szervezeti egység ügyirat-kezelési feladatainak elvégzése
  • a szervezet működéséhez szükséges nyomtatványok kezelése

 A munkakör betöltésének feltételei

  • középfokú állami iskolai végzettség (érettségi)
  • logisztikai, műszaki, gazdasági területen szerzett felsőfokú szaktanfolyam
  • irodai számítástechnikai alkalmazások felhasználó szintű ismerete
  • legalább 5 év, hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Előnyt jelent

  • vasútszakmai jártasság
  • Poszeidon rendszer felhasználói szintű ismerete

2016.11.30.

Bővebb felvilágosítást ad
Medve Réka 1/511-1319 / 01/13-19

Várjuk jelentkezését!

Helyek Budapest
Pest
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Mérnök / Műszaki
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő