www.cvonline.hu

Műszaki specialista Budapest

Szeretne biztos helyen, hosszú távon dolgozni? Szeretne kiemelt alapbért, béren kívüli juttatásokat, kedvezményes sportolási, üdülési lehetőségeket?
Partnercégünk részére keresünk új munkatársakat az alábbi pozícióba:

Műszaki specialista

Leendő munkatárs feladatai:

  • A gyártósorok napi működésének biztosítása elektromos oldalról
  • A gyártó berendezések hardveres és szoftveres ismerete
  • Üzemzavar elhárítások a termelési területek jelzései alapján (PLC ügyeletes telefon kezelése)
  • Észlelet elektromos alkatrészek hiánya esetén rendelések kezdeményezése
  • Hétvégi PLC-ügyelet biztosításában való részvétel a megadott beosztás szerint

Elvárások:

  • középfokú végzettség
  • PLC vezérlések gyakorlati ismerete

Amit mi nyújtunk:

  • Kiemelkedő bérezés
  • Béren kívüli juttatások
  • Utazási költségtérítés
  • Kényelmes munkakörnyezet és modern munkakörülmények
  • Multinacionális háttér, stabil munkahely

Egyéb:

  • Munkavégzés helye: Budapest IV. kerület
  • Műszakrend: 2 műszak

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el önéletrajzát a pozíció megjelölésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címre. A munka további részleteivel kapcsolatban a 0620/211-3313-es telefonszámon érdeklődhet.

Kategória Mérnök / Műszaki
Régió Magyarország