www.cvonline.hu

Műszaki specialista Budapest

  • A hirdetés 423 napja lejárt

Szeretne egy biztos helyen, hosszú távon dolgozni? Szeretne béren kívüli juttatásokat, kedvezményes sportolási lehetőséget kapni? Dolgozna olyan helyen ahol megbecsülik a mindennapi munkáját?

Ha a válasza három igen akkor jelentkezzen partnercégünkhez az alábbi pozícióba:

Műszaki specialista

Leendő munkatárs feladatai:

  • A gyártósorok napi működésének biztosítása elektromos oldalról
  • A gyártó berendezések hardveres és szoftveres ismerete
  • Üzemzavar elhárítások a termelési területek jelzései alapján (PLC ügyeletes telefon kezelése)
  • Észlelet elektromos alkatrészek hiánya esetén rendelések kezdeményezése
  • Hétvégi PLC-ügyelet biztosításában való részvétel a megadott beosztás szerint

Elvárások:

  • Középfokú végzettség
  • PLC vezérlések gyakorlati ismerete
  • Számítógép felhasználói szintű ismeret (Word, Excel, Power Point)
  • Angol nyelvtudás előny

Amit mi nyújtunk:

  • Kiemelkedő bérezés
  • Béren kívüli juttatások
  • Utazási költségtérítés
  • Kényelmes munkakörnyezet és modern munkakörülmények
  • Multinacionális háttér, stabil munkahely

Egyéb:

  • Munkavégzés helye: Budapest IV. kerület
  • Műszakrend: 2 műszak
  • Munkakezdés előtti személyes körbevezetés
  • Munkába járáshoz céges buszok: Üllő, Gyömrő, Maglód, Pécel vonalon

Gyömrői és környékbeli lakosok figyelem! Csoportos tájékoztatót tartunk 2016.10.19. - én a Hankó István Művészeti központban 10:00 - 14:00 között. Ha jó szakmunkásnak vagy operátornak tartaj magát itt a helye! Ha csak érdeklőne akkor is sok szerettel várom!

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el önéletrajzát a pozíció megjelölésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címre. A munka további részleteivel kapcsolatban a 0620/211-3313-es telefonszámon érdeklődhet.