www.cvonline.hu

MŰSZAKI RAKTÁROS- Berettyóújfalu

Prohuman

Hozzáadva: 2017.09.18.
Hirdetés azonosító: 807160

Nagy hagyományokkal rendelkező, világpiaci vezető műanyagipari csoport magyarországi leányvállalata raktárába keresünk gyakorlattal rendelkező munkatársat azonnali kezdéssel az alábbi munkakörbe

Feladatok:
  • Elektromos és gépészeti alkatrészek raktári kiadása és bevételezése,
  • Készletnyilvántartás,
  • Árubeszerzés és megrendelés,
  • Beérkező, kimenő raktári forgalom koordinálása,
  • Alkatrészek állagmegóvásának biztosítása,
  • Raktári rend fenntartása és környezetének tisztántartása,
  • Munkakörhöz kapcsolatos adminisztráció elvégzése,
  • Heti, havi és egyéb elrendelt leltár elvégzése a kiadott leltározási szabályzat szerint,
  • Minőségbiztosítási előírások betartása,
  • Logisztikai feladatok végrehajtása, ellenőrzése.
Elvárások:
  • Legalább középfokú szakirányú végzettség,
  • kommunikációképes ANGOL nyelvtudás,
  • Termelő cégnél szerzett készletgazdálkodási tapasztalat,
  • Műszaki érdeklődés,
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Word, Excel)
  • Raktár gazdálkodási szoftver ismerete előny,
  • Felelősség tudat, komoly, lojális, dinamikus hozzáállás,
  • A részére kiadott feladatok legjobb tudása szerinti elvégezése,
  • Kiemelkedő munkabíró és problémamegoldó képesség,
  • Érvényes targoncavezetői jogosítvány előnyt jelent,
Munkavégzés helye:
  • Berettyóújfalu
Kapcsolat:
Amennyiben az álláslehetőség felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre a megpályázott munkakör és fizetési igény megjelölésével.