www.cvonline.hu

MŰSZAKI RAJZOLÓ

  • A hirdetés 580 napja lejárt

Dinamikusan fejlődő, több mint 18 éves gyártói tapasztalattal rendelkező magyar középvállalat

 munkatársat keres.

Fő tevékenységünk kompozit és epoxi villamos hálózati szigetelők gyártása 0,5-130 kV-ig, hazai és export piacra egyaránt. Éves kapacitásunk meghaladja a 200 ezer darab szigetelőt.

Alkalmi jelleggel, távmunkában is végezhető, műszaki tervezések ellátására új kollégákat keresünk az alábbi feltételekkel.

Feladatok:

  • villamos szigetelők műszaki rajzának elkészítése (CAD, PDF formátum)
  • műszaki rajzok megváltozott paramétereinek kijavítása

Elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség (gépészeti)
  • CAD programmal való rendelkezés és felhasználói szintű ismerete elengedhetetlen a munkakör betöltéséhez
  • Munkanapokon 8-16-ig rendelkezésre állási idő
  • Műszaki rajzolási készség

Amit kínálunk:

  • Távmunkában is végezhető munka, azonban az alkalmi nyírteleki bejárás költségeit a munkavállalónak szükséges vállalnia

Amennyiben csatlakozni szeretne csapatunkhoz, várjuk jelentkezését az alábbi e-mail címen.

Helyek Szabolcs-Szatmár-Bereg
Kategória Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Távmunka / Otthoni munka
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő