www.cvonline.hu
Műszaki rajzoló
Trenkwalder Kft
Hozzáadva: 2017.04.30.
Jelentkezési határidő: 2015.07.29.
Hirdetés azonosító: 953551
lejárt

Multinacionális gyártó partnerünk részére keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • Megtervezi a termeléshez szükséges gyártókészüléket, sablont, szerszámokat, ellenőrző eszközöket
  • A mérnökség és a munkahelyi vezető által meghatározott tervezési feladatok elvégzése, a rendelkezésére bocsájtott dokumentáció alapján
  • Új illetve meglévő gyártókészülék, sablon, szerszám, ellenőrzőeszköz megtervezése
  • A meghatározott feladatok határidőre történő elvégzése, illetve a feladatok áttekinthető követése
  • A fent felsorolt eszközökhöz előállított dokumentáció, rajz, darablista nyilvántartása és naprakész vezetése

Elvárások:

  • Középfokú szakirányú végzettség
  • Német nyelvismeret előny
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat előny
  • MS Office, Vállalatirányítási programok, AutoCad
  • Önállóság, felelősségtudat, csapatszellem, megbízhatóság, határozottság

Amit nyújtunk:

  • Alapbér+célprémium rendszer
  • Cafeteria
  • Nemzetközi munkakörnyezet

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.