www.cvonline.hu

Műszaki rajzoló

  • A hirdetés 1035 napja lejárt

Megbízónk egy nemzetközi szinten is elismert ipari nagyvállalat, amely által az innováció és a minőség jegyében előállított gépi berendezések évtizedek óta világszerte felhasználásra kerülnek.

Mi mint Ausztria egyik vezető, munkaerő-kölcsönzéssel és közvetítéssel foglalkozó vállalata keressük partnerünk számára az ideális jelöltet a következő pozícióba:

Munkavégzés helye: Ausztria, Alsó-Ausztria

Elvárások:

  • Megfelelő egyetemi vagy főiskolai végzettség (gépész vagy elektrotechnikus)
  • Gyakorlat a kapcsolási rajzok es darabjegyzékek (alkatrészlista) előállításában
  • Irányítási programismeretek (Simatic S7, Allen Bradley)
  • Folyékony angol és német nyelvtudás
  • Utazási hajlandóság
  • Magabiztos fellépés, ügyfélorientált munkavégzés

Feladatok:

  • Önálló projekttervezés az elektromos és irányítástechnikai berendezések vonatkozásában, ide értve a gépek és berendezések automatizálási egységeit
  • Kapcsolási rajzok es darabjegyzékek előállítása CAE-rendszerrel, valamint felépítési terv a gyártási részleg számára
  • Egy irányítási koncepció felállitása a meghajtások, gépi terminálok és érzékelők számára mező-buszrendszer felhasználásával (Fieldbus system)
  • Irányítási szoftverek programozása (Simatic S7, Allen Bradley)
  • A gépek es berendezések kezelésére vonatkozóan az érintő képernyők programozása
  • A gépek és berendezések üzembe vétele helyben és az ügyfeleknél egyaránt
  • Szükség esetén szolgálati út

Amit kínálunk:

  • Osztrák munkaviszony versenyképes fizetéssel; a kollektívszerződéses minimálbér € 2300,00 Bruttó / hónap, a tényleges munkabér a végzettség valamint a szakmai tapasztalatok arányában Önnel közösen kerül megállapításra.
  • Magas színvonalú technikai háttér
  • Kihívásokkal teli, felelősségteljes és változatos feladatok, folyamatos szakmai fejlődési lehetőség

Német nyelvű, fényképes önéletrajzokat az alábbi e-mail címre várjuk!

Link megjelenítése

Helyek Külföld
Kategória Gyártás / Termelés
Mérnök / Műszaki
Külföldi munka
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Német, Angol