www.cvonline.hu

Műszaki rajzoló

  • A hirdetés 1087 napja lejárt

Távközlési iparban dolgozó fővállalkozó cég keres

 műszaki rajzolót

 budapesti munkahelyre

Feladatok:

  • távközlési építmények tervezésének segítése, tervrajzok, műszaki dokumentációk készítése
  • acél tartószerkezetek tervezésének segítése (pl: antennatartók, berendezéstartók, kábellétrák stb.)
  • műszaki bejárásokon való részvétel

Elvárások:

  • műszaki szakközépiskolai illetve technikusi végzettség
  • AutoCad ismeretek
  • angol nyelv ismerete
  • B kategóriás jogosítvány
  • számítógépes ismeretek (Word, Excel, Outlook, PowerPoint)
  • önálló munkavégzés
  • csapatjátékos

Előnyök:

  • távközlési szerkezetek területén szerzett jártasság

Pályakezdők jelentkezését is várjuk.

Fényképes magyar nyelvű pályázatokat fizetési igény megjelöléssel az alábbi e-mail címre kérjük elküldeni.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Elektronika / Telekommunikáció
Mérnök / Műszaki
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol