www.cvonline.hu

Műszaki rajzoló - Marcali

Régió:

Somogy

Human Centrum Kft.
Hozzáadva: 2017.06.21.
Hirdetés azonosító: 919907
lejárt

A Humán Centrum Kft. működése során több ezer embernek biztosított országszerte törvényes, bejelentett munkahelyet, fejlődési lehetőséget számos iparágban. Célunk a munkatársak hatékonyságának növelése, fejlesztése és óvása, mely kiemelkedően fontos a vállalatok sikere szempontjából..

Ezúttal Somogy megyei (Marcali) partnercégünk részére keresünk munkatársat az alábbi feltételekkel:

Feladatok:

  • Megtervezi a termeléshez szükséges gyártókészüléket, sablont, szerszámokat, ellenőrző eszközöket
  • A mérnökség és a munkahelyi vezető által meghatározott tervezési feladatok elvégzése, a rendelkezésére bocsájtott dokumentáció alapján
  • Új illetve meglévő gyártókészülék, sablon, szerszám, ellenőrzőeszköz megtervezése
  • A meghatározott feladatok határidőre történő elvégzése, illetve a feladatok áttekinthető követése
  • A fent felsorolt eszközökhöz előállított dokumentáció, rajz, darablista nyilvántartása és naprakész vezetése

Elvárások:

  • Középfokú szakirányú végzettség
  • Német nyelvismeret előny
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat előny
  • MS Office, Vállalatirányítási programok, AutoCad
  • Önállóság, felelősségtudat, csapatszellem, megbízhatóság, határozottság