www.cvonline.hu

Műszaki rajzoló - Gyártás előkészítő

Hozzáadva: 2017.04.26.
Hirdetés azonosító: 1014037

Feladatok:

  • szerkezeti elemek/egységek, fémipari eszközök megtervezése,
  • gyártási dokumentációk, műhely rajzok elkészítése,
  • közreműködés a fejlesztések és gyártmány-koncepciók kidolgozásában,
  • kapcsolattartás a gyártórészlegekkel.

Elvárások:
  • hasonló munkakörben szerzett releváns tapasztalat,
  • Solid Edge program önálló, magabiztos használata

Juttatások:
  • versenyképes jövedelem és utazási támogatás,
  • kihívásokkal teli munkakör,
  • szakmai fejlődési lehetőség egy professzionális környezetben,
  • önálló munkavégzési lehetőség.

Előnyök:
  • felsőfokú gépészmérnöki végzettség,
  • fémipari tapasztalat,
  • német és/vagy angol nyelv társalgási szintű alkalmazása,
  • egyéb tervező programok ismerete

  • Részletes, szakmai önéletrajz elküldésével és a pozíció pontos megjelölésével a megadott e-mail címre!

Munkavégzés helye:
  • Szeged

Kategória
Gyártás / Termelés
Régió
Csongrád