www.cvonline.hu

Műszaki rajzoló és tervező

  • Ez az állásajánlat 1 napon belül lejár

A Németországban, Ausztriában, Svájcban, Luxemburgban, Lengyelországban és  Csehországban már jól működő ALPINE-ENERGIE az energiatermelésben, energiaszállításban és az energetikai alkalmazásokban tevékeny vállalatcsoport. Cégünk közelmúltban indult, elsősorban telekommunikációs hálózatépítésre és komplex telekommunikációs megoldásokra összpontosító magyar leányvállalata részére keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Fő feladatok:

  • műszaki (telekommunikációs) rajzok szerkesztése, készítése tervek alapján CAD-ben
  • műszaki (telekommunikációs) tervek elkészítése
  • műszaki illusztrációk kidolgozása
  • végleges dokumentáció összeállítása minőségi és határidős szempontok figyelembe vételével
  • kapcsolattartás projekt munkatársakkal

Elvárások:

  • kommunikációs szintű német nyelvtudás
  • minimum egy év műszaki rajzolói és tervezői tapasztalat
  • AutoCad tervező program gyakorlott, felhasználói szintű ismerete
  • felsőfokú építőmérnöki vagy építészmérnöki végzettség
  • telekommunikációs tapasztalat előnyt jelent
  • statikai végzettség és tapasztalat (esetleg kamarai tagság) előnyt jelent
  • határozott, magabiztos fellépés
  • jó kommunikációs készségek
  • önállóság

Amit kínálunk:

  • biztos, multinacionális vállalati háttér
  • versenyképes jövedelem

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérem küldje el fényképes önéletrajzát az alábbi e-mail címre.

Munkavégzés helye Budapest
Kategória Építés / Ingatlan, Elektronika / Telekommunikáció, Mérnök / Műszaki
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Budapest