www.cvonline.hu

Műszaki rajzoló - Csót

  • A hirdetés 80 napja lejárt

Szeretnél egy dinamikusan fejlődő vállalat lendületes csapatában dolgozni? Üzletberendezéseket gyártó multinacionális cég keres Pápa vonzáskörzetéből

Műszaki rajzoló munkatársat!

Feladatok:

  • műszaki rajzok készítése (2D, 3D)

  • rajz dokumentumok beápolása és a rajzváltozások lekövetése a vállalatirányítási rendszerben

  • konstrukciós dokumentumok folyamatos aktualizálása

  • rajzmódosítások, konkrét igények alapján

Elvárások:

  • Műszaki affinitás

  • Középfokú, lehetőleg műszaki végzettség

  • Valamilyen CAD szoftver ismerete

  • Magabiztos számítógépes ismeretek

  • Műszaki rajz ismeret

Előny:

  • műszaki végzettség

  • vállalatirányítási rendszer ismeret

  • német nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Folyamatos oktatási, fejlődési lehetőségek

  • Hosszútávú, stabil munkalehetőség egy dinamikusan fejlődő vállalatnál

  • Versenyképes bérezés, béren kívűli juttatási csomag

  • Utazási támogatás, vállalati buszjárat

Jelenkezni a E-mail cím megjelenítése e-mail címen vagy a +36-20/298-7244-es telefonszámon lehet.

kölcsönzési nyilvántartási szám: BPM/01/3621-4/2015-1519

adatkezelési nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014