www.cvonline.hu

Műszaki rajzoló – építészmérnök tervező

  • A hirdetés 659 napja lejárt

Budapest 13. kerületi székhelyű energiatakarékos építőelem gyártó cég

műszaki rajzoló – építészmérnök tervező

munkatársat keres.

A leendő munkatárs feladatai:

  • a társaság által forgalmazott építési technológia képviselete,
  • építész tervek készítése, szaktanácsadás,teljes tervezési folyamat koordinálása,
  • kiviteli tervek készítése, műszaki rajzolás,
  • kapcsolattartás a Megrendelőkkel,
  • anyagmennyiségek számítása, rendelések leadása
  • műszaki és pénzügyi ütemterv készítése,
  • munkahelyi mérési feladatok, felmérések elvégzése,
  • minőségellenőrzés, munkavédelmi előírások és technológiai utasítások betartása, betartatása

Elvárásaink a pályázókkal szemben:

  • szakirányú, építészmérnöki végzettség,
  • leinformálhatóság
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek  (MS OFFICE,  TERC,  ARCHICAD),
  • önálló, igényes munkavégzés, kreativitás, megbízhatóság, terhelhetőség,
  • kiváló tárgyalókészség, együttműködési készség, jó problémamegoldó készség,
  • B kategóriás jogosítvány

Ami előnyt jelent:

  • tervezői jogosultság
  • kivitelezésben szerzett gyakorlat
  • nyelvismeret

A fényképpel és bérigénnyel ellátott pályázatokat kérjük az alábbi e-mail címre küldeni.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Építés / Ingatlan
Mérnök / Műszaki
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Egyetemi végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő