www.cvonline.hu

Műszaki promóter

  • A hirdetés 962 napja lejárt

Hostess ügynökségünk állandó jelleggel munkatársakat keres MŰSZAKI ÉRTÉKESÍTÉSI/PROMÓTERI munkakörbe nemzetközileg elismert ügyfele számára BUDAPEST területére teljes és részmunkaidőben.

Munkavégzés helye: Media Markt áruházak

Főbb feladatok:
• Vásárlók szakszerű kiszolgálása és tájékoztatása, értékesítés
• Az aktuális termék akciók ismerete és bemutatása a vásárlók részére
• A termékhez kapcsolódó merchandising teendők ellátása
• Heti/havi jelentések készítése

Amit kínálunk:
• Bejelentett munkavégzés
• Jó csapat
• Felsőfokú tanulmányok mellett is vállalható munka

Jelentkezési határidő: 2014. december 03.

Munka időpont: Csütörtök, péntek, szombat, vasárnap

Munkavégzés helye: Budapest

Bérezés: bruttó. 843 Ft/óra

Elvárás

Munkakör betöltésének feltételei:
• Elhivatottság műszaki termékek/újdonságok iránt
• Minimum középiskolai végzettség
• Jó kommunikációs készség
• MS Office ismerete
• Vevőközpontú szemlélet
• Készség a csapatmunkára és az önfejlesztésre

Előnyt jelent:
• Középfokú, valamint szakirányú kereskedelmi/műszaki végzettség
• Kereskedelmi munkatapasztalat műszaki termékek értékesítése terén

Helyek Budapest
Kategória Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő