www.cvonline.hu

MŰSZAKI PROJEKTVEZETŐ

IMPC Personnel Hungária Kft.

Hozzáadva: 2017.02.24.
Hirdetés azonosító: 844367

Link megjelenítéseimages/editor/1298886373.jpg" border="0" alt="" />

Veszprém megyei, neves multinacionális vállalat megbízásából keresünk szakembert az alábbi pozícióba:

FELADATOK

  • A termékek fejlesztési tevékenységeinek koordinálása
  • A nemzetközi projektcsapat vezetése (HW, rendszer és műszaki csapat)
  • A műszaki fejlesztések tervezése, nyomon követése és ellenőrzése
  • A vállalat termékeinek képviselete a vevők felé
  • Kapcsolattartás, rendszeres megbeszélések, egyeztetések a vevőkkel
  • Aktív részvétel a projektek egyes fázisaiban az ajánlatkéréstől a termelés elindításáig
  • Együttműködés a nemzetközi fejlesztő osztályokkal és termelő vállalatokkal
  • A projekt műszaki dokumentációjának készítése és karbantartása a vállalati előírásoknak megfelelően
  • Rendszeres státuszriportok készítése a Projekt Management felé a (kockázatok és felmerülő problémák kezelése)

ELVÁRÁSOK

  • Felsőfokú villamosmérnök, mechatronikai vagy gépész végzettség
  • Min. 3 év termékfejlesztésben szerzett tapasztalat
  • Projektvezetésben szerzett tapasztalat
  • Vállalatirányítási rendszerismeret
  • MS Office felhasználó szintű ismerete
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás
  • Multidiszciplináris gondolkodásmód
  • Határozott, magabiztos fellépés, kiváló kommunikációs készség
  • Terhelhető személyiség, felelősségvállaló, kiáll a döntései mellett

ELŐNYT JELENT

  • Autóiparban szerzett tapasztalat
  • Német nyelvtudás

AMIT MEGBÍZÓNK NYÚJT

  • Nemzetközi cég, nagyvállalati környezet
  • Versenyképes jövedelem és béren kívüli juttatások
  • Változatos munka, Folyamatos szakmai fejlődés (szakirányú képzések)
  • Dinamikusan fejlődő vállalat

A MUNKAVÉGZÉS HELYE

Veszprém megye

A JELENTKEZÉS MÓDJA

Várjuk fényképes, magyar és idegen nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát és motivációs levelét a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: MŰSZAKI PROJEKTVEZETŐ, Veszprém megye

ELÉRHETŐSÉGI ADATOK

Kapcsolattartó: Sárkány Zita
E-mail: E-mail cím megjelenítése
Mobil: +36-30-864-5000
Telefon: +36-22-500-240
Fax: +36-22-500-241
Web: Link megjelenítése