www.cvonline.hu

Műszaki projektmérnök (gyártástámogatás)

  • A hirdetés 914 napja lejárt

Autóipari-elektronikai, multinacionális gyártó cég folyamatosan bővülő csapatába az alábbi pozícióba keres tapasztalt munkatársat:

Műszaki projektmérnök

Elvárás:

  • Műanyagipari szakmérnök vagy gépészmérnök
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek, (Word, Excel, PowerPoint), integrált vállalatirányítási-rendszer ismerete
  • Német vagy angol társalgási szint

Előny:

  • legalább 2 év műanyagipari, fröccsöntés területen szerzett szakmai tapasztalat, nemzetközi nagyvállalatnál szerzett gyakorlat
  • Átfogó ismeretek a műanyagok fröccsöntési technológiája, tervezése, alkalmazása, szerszámozása területén

Feladatok:

  • projektek levezénylése, kapcsolattartás a vevőkkel
  • árajánlatok készítése  vevői igényeknek megfelelően
  • fejlesztési projektek teljes körű dokumentációjának elkészítése
  • előzetes dokumentációk elkészítése előkalkulációhoz és mintakészítéshez
  • változtatások bevezetése a vevői igényeknek megfelelően
  • közreműködés termékek kifejlesztésében és továbbfejlesztésében
  • határidők és költségvetés nyomon követése és betartása
  • folyamatos kapcsolattartás a vevőkkel

Helyszín: Bicske

Amit mi ajánlunk:

  • biztos háttér, stabil munkahely,
  • tanulási, fejlődési lehetőség,
  • a régióban kiemelkedő fizetés,
  • bónuszrendszer,
  • béren kívüli juttatások.
Helyek Tolna
Fejér
Budapest
Pest
Bács-Kiskun
Komárom-Esztergom
Baranya
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő