www.cvonline.hu

Műszaki projektmenedzser

  • A hirdetés 697 napja lejárt

Cégünk fluid technikai üzletágban tevékenykedő; több külföldi gyártó kizárólagos képviseletét ellátó; belföldön és külföldön műszaki-értékesítési tevékenységet végző vállalat magyarországi csapatának bővítése céljából új munkatársat keres az alábbi munkakörbe:

Olyan kollégát keresünk, aki lelkes az új feladatok és kihívások iránt, tanulni és fejlődni szeretne, valamint hosszú távon csapatunk tagjaként számíthatunk rá.

Feladatok:

  • kapcsolattartás a már meglévő vevőkkel, ezen kívül új vevők felkutatása, felkeresése, tárgyalások lebonyolítása,
  • ajánlatok kidolgozása, árkalkulációk készítése, ajánlatok nyomon követése,
  • technikai tanácsadás az ügyfelek részére,
  • kapcsolattartás a külföldi gyártók megfelelő szakembereivel, kollégáival, szakmai kérdések megvitatása (kereskedelmi, műszaki területen),
  • projektekhez kapcsolódó adminisztratív feladatok ellátása,
  • projektek egyeztetése a logisztikai asszisztenssel és az értékesítő kollégákkal,
  • vevői listák folyamatos nyomon követése, látogatások, tárgyalások megszervezése,
  • értékesítések nyomon követése, eredmények folyamatos monitorozása,
  • projektekben való aktív operatív részvétel (rendelések nyomon követése koordinálása, árak beállítása, kalkulációja, szállítási idők betartatása),
  • alvállalkozókkal történő kapcsolattartás,
  • beszámolók készítése, értékesítési tervezésben való aktív részvétel,
  • gépkönyvek fordítása, kivonatok készítése,
  • „after sales” tevékenység biztosítása.

Elvárások:

  • műszaki végzettség (gépészmérnök / gépész technikum / esetleg műszaki szakközépiskola/műszaki menedzser) valós műszaki ismeretekkel, jártassággal, készséggel.

vagy:

  • gazdasági kereskedelmi végzettség (főiskola/más felsőfokú) erős kereskedelmi vénával és a fent felsorolt műszaki területek középszintű ismeretével. (nem mérnöki tudás, de általános rálátás, amely az értékesítéshez szükséges)

ezen kívül:

  • legalább 2 éves munkatapasztalat (kereskedelmi, műszaki-kereskedelmi, műszaki, projekt)
  • angol nyelv tárgyalási szintű ismerete
  • kiváló kommunikációs képesség, jó megjelenés és kiállás, jó prezentációs képesség, önállóság, proaktivitás, kiváló problémamegoldó képesség
  • kereskedelmi irányultság
  • magas szintű számítógépes ismeret
  • jó szervezőkészség, csapatszellem,
  • „B” kategóriás jogosítvány

Előny:

  • német / olasz nyelv ismerete
  • SEO és hírlevél küldő programok ismerete

Amit kínálunk:

  • versenyképes fizetés
  • céges telefon és laptop
  • fiatalos, lendületes csapat, jó munkahelyi légkör
  • kihívást jelentő munkakör, napi szintű folyamatos tanulás és tapasztalatszerzés lehetősége

Munkavégzés helye: Kecskemét, illetve vevői látogatások esetén vidék

 Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát és motivációs levelét azalább megadott e-mail címre.

Helyek Bács-Kiskun
Kategória Mérnök / Műszaki
Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol