www.cvonline.hu

Műszaki projektmenedzser

  • A hirdetés 901 napja lejárt

Megbízónk vezető kiállítástervezőként két évtizede van jelen a hazai piacon, ez idő alatt megszerzett széleskörű tapasztalatukkal és szakértelmükkel bizonyítottak megrendelőik számára. Fő tevékenységük között szerepel kiállítások (pavilonok és standok) tervezése és építése, belső építészeti projektek tervezése és kivitelezése, bútortervezés és egyéb grafikai és informatikai tervezési szolgáltatások nyújtása. A tevékenységek magas szintű kivitelezéséért nagy szakértelemmel bíró, tapasztalt munkatársak felelnek, akik nem csak Magyarországon, hanem világszerte terveztek és kiviteleztek kiállítást. Gyártással foglalkozó csapatukba keressük

pozícióba azt az ambiciózus jelöltet, aki a cég mindennapi működésével kapcsolatos vezetési és szervezési feladatokat felelősségteljesen és a tulajdonosi érdekeket szem előtt tartva képes ellátni.

Feladatok

  • Műszaki projektek árajánlatának kidolgozásában való részvétel,
  • egyeztetés a cég tervezőivel és a megrendelő projektmenedzserével, tervezőivel,
  • műszaki és látványtervek alapján alapanyagigény meghatározása,
  • nagyszabású külföldi és hazai projektek lebonyolítása,
  • az egy időben zajló különböző standok gyártásának beosztása és határidőre elkészíttetése,
  • építésvezetők irányítása, építők beosztása a különböző projektekhez,
  • standok építésének koordinálása, műszaki felügyelete,
  • nagyobb volumenű és értékű projektek helyszíni lebonyolítása,
  • szerződések teljesítésének felügyelete és nyomon követése az alábbi területeken, folyamatokban: műszaki előkészítés, gyártás, minőségátvétel, beszerzés, szállítás és visszacsatolás,
  • külföldi partnerekkel történő angol nyelvű kapcsolattartás.

Elvárások

  • Felsőfokú műszaki végzettség,
  • 3-5 év releváns munkatapasztalat,
  • középfokú angol nyelvismeret szóban és írásban,
  • önálló, felelősségteljes munkavégzés,
  • kitűnő szervező és kommunikációs készség,
  • tulajdonosi szemlélet,
  • értékteremtő, jövőbemutató gondolkodás.

Amit kínálunk

  • Szakmai fejlődési lehetőség, kihívást jelentő feladatok,
  • stabil munkahely, hosszú távú alkalmazás,
  • előrelépési és karrierlehetőség, akár vezetői szinten,
  • professzionális munkakörnyezet,
  • előnyös juttatási csomag,
  • utazási támogatás.

Munkavégzés helye: Alsónémedi

Jelentkezés: E-mail cím megjelenítése

Helyek Pest
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol