www.cvonline.hu

MŰSZAKI OSZTÁLYVEZETŐ (6589)

  • A hirdetés 843 napja lejárt

Kelet-Magyarországon 20 éve dinamikusan fejlődő, több tevékenységi körrel rendelkező partnerünk részére keresünk
MŰSZAKI OSZTÁLYVEZETŐ munkatársat

Feladatok:
A társaság szervezeti egységeiben működő keltető üzem, takarmánykeverő üzem, vágóhíd és 4 megyében lévő több mint 40 baromfi állattartó telep épületállományának, technológiai berendezéseinek üzemeltetési, felújítási, fejlesztési , energiagazdálkodási, valamint munkabiztonsági  tevékenységének irányítása.

•Előkészíti és koordinálja a feladat körét érintő építési beruházásokat.
•Kezdeményezi és segíti az energiagazdálkodási, technológiai és ingatlan fejlesztési valamint a biztonság technikai eszközök korszerűsítését.
•Szervezi és irányítja a szakterülethez tartozó személyi állomány építész, épületgépész, energetikus , munkavédelmi ügyintéző tevékenységét, működését.
•Elkészíteni a napi, heti, havi, évi, valamint a rövid-, közép- és a hosszú távú energiagazdálkodási terveket.
•Alkalmazza a tevékenységére vonatkozó jogszabályi előírásokat, részt vesz a hatósági eljárásokban.
•Pályázatok elkészítésében való részvétel.

Elvárások:
•Épületgépész vagy villamosmérnök végzettség
•Energetikus képesítés és szakmai tapasztalat
•5 év szakmai gyakorlat
•Felhasználói szintű számítógépes ismeret
•Saját tulajdonú személygépkocsi, jogosítvány és vezetési gyakorlat
•Büntetlen előélet
•Jó kommunikációs képesség, szakterülete alapos ismerete, gyakorlatias jártasság

Előnyt jelent:
•Több éves vezetői tapasztalat
•Állattenyésztés és takarmány gyártás területén szerzett tapasztalat
•Munkavédelmi, tűzvédelmi szakterületen szerzett szakmai tapasztalat
•Közép vagy felsőfokú munkavédelmi szakképesítés
•Német vagy angol tárgyalóképes nyelvtudás

Amit kínálunk:
•Változatos, kihívásokkal teli, mozgalmas feladatok
•Szakmai- és anyagi fejlődési lehetőség
•Kötetlen munkaidő

Munkavégzés helye:
•Debrecen valamint a társaság 4 megyében lévő telephelyein

Kérjük, fényképes, részletes szakmai önéletrajzát (bérigény megjelölésével), valamint motivációs levelét kérem az alábbi e-mail címre megküldeni: E-mail cím megjelenítése