www.cvonline.hu

Műszaki oktató

  • Company_icon Wellis Magyarország Zrt.
  • Location_icon Dabas, Pest
  • Mentés
  • Az álláshirdetés ma lejár

Európa legnagyobb jakuzzi gyártója a Wellis Magyarország Zrt. felvételt hirdet

Műszaki oktató munkakörbe

DABASI munkavégzéssel.
A Wellis Magyarország Zrt. magyar gyártóként piacvezető szerepelt tölt be a hazai wellness berendezéseket gyártó és forgalmazó cégek sorában. A folytonos kapacitásbeli növekedésnek és fejlesztéseknek köszönhetően mára Európa legnagyobb jakuzzi gyártójává vált.

Feladatok:

  • Gyártósoron dolgozó összeszerelő kollegák folyamatos képzése, új belépő kollegák bevezető oktatása
  • Gyakorlati képzéshez tananyagok összeállítása (pl.: ragasztás technológia, munkautasítások értelmezése)
  • Vizsgafeladatok összeállítása, vizsgáztatás lebonyolítása
  • Új dolgozók teljesítményének értékelése a betanulási folyamat során
  • Általános munkaszervezéssel, munkamódszerekkel kapcsolatos javító intézkedések kezdeményezése, jelzése

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Gyártás területén szerzett tapasztalat
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret (aktív Excel tudás)
  • Proaktív hozzáállás
  • Önálló munkavégzés

Amit kínálunk:

  • Versenyképes bérezés
  • Céges telefon
  • Kihívásokkal teli, érdekes munka
  • Saját ötletek megvalósításának lehetősége
  • Fiatal, dinamikus csapat
  • Fejlődési lehetőség
  • Tréningeken, képzéseken való részvétel biztosítása
  • Heti gyümölcsnap
  • Munkahelyi étkeztetés
  • Családtagok számára is elérhető céges rendezvények
  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség

Munkavégzés helye: DABAS

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, várjuk fényképes önéletrajzát a lenti e-mail címre a pozíció és bérigénye megjelölésével.

Rólunk bővebben: Link megjelenítése

Helyek Dabas
Pest
Kategória Gyártás / Termelés
Mérnök / Műszaki > Mérnök
Oktatás / Képzés > Oktatási módszerek szakértő
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű