www.cvonline.hu

Műszaki oktató

  • Az állásajánlat lejárt.

Elektronikai termékek javításával foglalkozó vezető gyártói garanciális márkaszerviz

Műszaki oktató”

munkatársat keres budaörsi telephelyre.

Feladatok:

  • kiválasztási eljárások során az alkalmasság felmérése, véleményezés (egyéni és csoportos interjúk, műszaki vonal)
  • műszaki, elektronikai területre újonnan belépő kollégáink műszaki felkészítése
  • a javítási munkálatokkal foglalkozó kollégák műszaki oktatása, továbbképzése, új szakmai ismeretek átadása
  • oktatási tervek összeállítása, termék specifikus oktatások megvalósítása, vizsgáztatás
  • kimutatások, vizsgaanyagok összeállítása, képzési anyagok folyamatos fejlesztése
  • partnereknél szakmai előadások lebonyolítása
  • folyamatos egyeztetés az érintett területekkel, oktatókkal, Szervizvezetővel és a HR osztállyal

Elvárások:

  • felsőfokú műszaki végzettség (preferáltan: villamosmérnök és /vagy műszaki menedzser és /vagy mérnök tanár)
  • erős műszaki affinitás
  • aktív tárgyalási szintű angol nyelvtudás
  • MS Office magas szintű ismerete
  • oktatáshoz szükséges magas szintű egyéni kompetenciák megléte
  • jó kommunikációs és előadói készség
  • proaktív hozzáállás
  • barátságos és motivált személyiség

Előny:

  • hasonló területen szerzett tapasztalat
  • B kategóriás vezetői engedély

Amennyiben felkeltettük érdeklődését kérjük, hogy részletes magyar nyelvű fényképes önéletrajzát, valamint motivációs levelét a lenti e-mail címre küldje bérigény megjelölésével. Pályakezdők jelentkezését is szívesen fogadjuk!

Munkavégzés helye Budaörs
Kategória Elektronika / Telekommunikáció, Mérnök / Műszaki, Oktatás / Képzés
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Budapest, Budaörs