www.cvonline.hu

Műszaki oktató

Régió: Pest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.02.27.
Jelentkezési határidő: 2017.02.02.
Hirdetés azonosító: 1071981

Nemzetközi, anyagmozgató gépekkel és rendszerekkel foglalkozó partnerünkhöz keresünk műszaki oktatói pozícióba dinamikus kollégát biatorbágyi munkavégzéssel!

Feladatok:

-A vállalat dolgozóinak képzése, belső tanfolyamok szervezése és lebonyolítása, prezentációk megtartása
-Gyakorlati képzéshez tananyagok összeállítása
-Szerviztechnikusok oktatása (újonnan belépők oktatása, illetve a meglévő álomány folyamatos képzése)
-Gépismeret bővítése, információk kiküldése, fordításokban való segédlet
-Szakmai kapcsolattartás az anyacég oktatási egységével, külföldi oktatásokon való részvétel

Elvárások:

-Kb. 2-3 év műszaki oktatói tapasztalat (vállalati oldalról jövők előnyben)
-Felsőfokú angol és/vagy német nyelvtudás
-Mérnöki vagy tanári végzettség előny, de nem feltétel
-Kitűnő kommunikációs és prezentációs készség
-Magabiztos fellépés, dinamikus személyiség
-Műszaki affinitás

Amit kínálunk:

-Versenyképes jövedelem és juttatási csomag
-Szakmai és személyes fejlődési lehetőség
-Biztos, stabil háttér egy dinamikusan fejlődő cégnél
-Munkába járási támogatás, illetve céges busz Budapestről indulva

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a