www.cvonline.hu

Műszaki Oktató - INTS/14/34

  • Frissítve 4 napja

Nemzetközi gyártó és kereskedelmi partnerünkhöz keresünk új kollégát Pest megyei munkavégzési helyre,

Műszaki oktató pozícióba.

Ref.: INTS/14/34

Olyan kollégát keresünk, aki érdeklődik a pneumatika és az automatizálás iránt

Feladatok:

·         A cég szakmai tevékenységére vonatkozó szakirodalom megismerése, ezek alapján javaslattétel a társaság szakmai tevékenységének fejlesztésére.

·         Belföldön vagy külföldön szervezett tréningeken, oktatásokon, továbbképzéseken való részvétel

·         A cég szakterületéhez kapcsolódó oktatási dokumentációk összeállítása, fejlesztése

·         Az oktatási tematika karbantartása és fejlesztése

·         Oktatásokhoz használatos eszköztár összeállítása, fejlesztése

·         Műszaki folyóiratokban megjelenő sajtócikkek megírása

·         Különféle oktatások összeállítása, a szükséges eszközök és anyagok kiválasztása, , az oktatások megszervezése és lebonyolítása vevők és/vagy kollégák számára, a vevő vagy a cég magyarországi vagy külföldi telephelyén

·         Kollégák teljes körű szakmai támogatása oktatással kapcsolatos ügyekben

·         Oktatással kapcsolatos megkeresések feldolgozása, a kérésnek megfelelő oktatások kialakítása, az oktatások lebonyolítása

·         Kapcsolatok kiépítése, fejlesztése, ápolása különféle oktatási illetve szakképző központokkal

·         Az oktatási partnerek szakmai támogatása, diploma feladatok kidolgozása, a hallgatók támogatása, konzulensi tevékenység

·         A cég oktatási rendszereinek értékesítése a cégvezetéssel egyeztetett módon

·         Új üzleti partnerek felkutatása, az üzleti partnerekkel való folyamatos kapcsolattartás, kapcsolatépítés, árajánlatok készítése, szerződések előkészítése, a megkötött szerződésekben vállalt feladatok ellátása, nyomon követése

Elvárások:

  • Felsőfokú  mérnöki végzettség: mechatronikai mérnök, gépészmérnök vagy villamosmérnöki diploma
  • Minimum 2 év releváns tapasztalat
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás,
  • B kategóriás jogosítvány
  • Oktatás szakmai anyagának ismerete, szaktudás
  • Felnőttoktatási kompetenciák: tudását felnőtteknek adja át, tananyagtervezéséi és szervezési ismeretek, tanulási képességek fejlesztésének ismerete
  • Kapcsolati háló építése
  •  Technológiai ismeretek: e-learning használata

Előny:

  • Pedagógiai diploma

Amit kínálunk:

  • Stabil jövedelem, év végi bónusz és cafeteria
  • Ügyféllátogatáshoz használható céges autó
  • Több ezres ügyfélkör – kisvállalkozásoktól kezdődően óriási gyártó cégekig
  • Szakmai fejődési lehetőség
  • Összetartó csapat
  • Jól strukturált vállalati működés

Munkavégzés helye:

Pest (Budapest környéke)

AZ INT-Solution Kft. Munkaerő-közvetítési nyilvántartási száma: XVI-M-001/3777-2/2013

Munkavégzés helye Törökbálint
Kategória IT / Informatika
Régió Pest