www.cvonline.hu

Műszaki nyilvántartó gyakornok

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2017.04.25.
Hirdetés azonosító: 1027697
lejárt

Diákmunka = szakmai tapasztalatszerzés, pénzkereseti lehetőség, rugalmas munkaidő, biztonságos munkavégzés. Neked mi a fontos? A Mind-Diák Szövetkezetnél ezt mind megtalálod. Diák tagjaink két évtized alatt több mint 2000 partnerünknél bizonyíthatták rátermettségüket. Legyél Te a következő!

Érdekel a táközlés világa? Jól bánsz a számokkal? Szívesen bekapcsolódnál nagyvállalati szabályozási, jogi környezet elemző feladatokba? Lenne kedved betekintést nyerni hírközlési szervekkel való együttműködésbe ? Várjuk jelentkezésedet műszaki nyilvántartó gyakornoki pozícióra Magyarország legnagyobb alternatív adat és telekommunikációs szolgáltatójának csapatába !

Kiemelt bérezésű gyakornoki lehetőség! Béren kívüli juttatásokkal!

Feladatok:

  • hálózatok nyilvántartásának támogatása
  • hatósági engedélyezések támogatása
  • adatgyűjtés
  • lehetőség közműegyeztetési projektekben részvételre

Munkaidő: Hétfőtől péntekig rugalmasan alakíthatod, heti 20-30 óra között.

Elvárások:

  • nappali tagozatos jogviszony
  • alapvető számítástechnikai ismeretek (Excel, Email, Word)
  • érdeklődés a távközlés iránt

Előnyt jelent:

  • AutoCAD rendszer alapszintű ismerete
  • angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Multinacionális vállallati környezet
  • Lehetőség szakmai fejlődésre és szakmai gyakorlat leigazolásának lehetősége!
  • Felelősségteljes feladatok kihívásokkal teli projektekben
  • Versenyképes bér + béren kívüli juttatás

Amennyiben számíthatunk Rád, várjuk jelentkezésed, melyet a honlapunkon történő Link megjelenítése után a pozíció megjelölésével tehetsz meg! Kizárólag úgy érvényes a jelentkezésed, ha kitöltöd az oldalon a kért adatokat!

Kérjük, hogy különös gondot fordíts a valós ráérés és telefonszám megadására!