www.cvonline.hu

Műszaki munkatárs/Diszpécser

  • A hirdetés 461 napja lejárt

Amerikai hátterű, globális, kategóriájában vezető szerepet betöltő gyártó cég keresi leendő munkatársát az alábbi munkakörbe:

Feladatok:

  • Banktechnikai eszközöket szervizelő technikusok vezénylése, munkájuk koordinálása és támogatása

  • A bejelentett hibák diszpécselése a szerviztechnikusok részére

  • Kiadott hibák nyomon követése, hibák zárásának figyelemmel kísérése a szerződéses kötelezettségeknek megfelelően

  • Eseti kiszállások koordinálása, karbantartások szervizelése

  • Elvégzett munkák, utasításoknak előírásoknak megfelelő dokumentálása

  • Jelentési kötelezettségek teljesítése szolgáltatási időben

  • Ügyfelekkel való kapcsolattartás

Elvárások:

  • Középfokú iskolai végzettség, lehetőleg műszaki/informatikai szakterületen

  • Minimum 3 éves szakmai tapasztalat hasonló munkakörben

  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeret

  • Önálló, felelős munkavégzés

  • Jó szervező és kombinációs készség

  • Rugalmas gondolkodás

  • Pontosság, precizitás, magas fokú szakmai igényesség

  • Ügyfélorientált szemlélet

Az ideális kolléga:

  • Képes önállóan dolgozni, felelősségteljes, precíz

  • Kimagasló problémamegoldó képességű

  • Motivált, proaktív, kihívásokat kereső, elkötelezett a szakma iránt

Amit kínálunk:

  • Önálló, felelősségteljes munkakör

  • Mobiltelefon

  • Multinacionális környezet, fejlett vállalati kultúra

  • Fiatalos, dinamikus csapat

Munkavégzés helye: Budapest

Ha hirdetésünk felkeltette érdeklődését, önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre várjuk.

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100

Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012