www.cvonline.hu

MŰSZAKI MUNKATÁRS

  • A hirdetés 1069 napja lejárt

A MÁV Létesítményüzemeltető és Vasútőr Kft.
szegedi területi központja felvételt hirdet

munkakör betöltésére

A MÁV Létesítményüzemeltető és Vasútőr Kft. fő tevékenységi köre:
a MÁV Zrt. tulajdonában lévő létesítmények kezelése, felügyelete, üzemeltetése, karbantartása.

Feladatok:

  • a szegedi területi központ műszaki üzemeltetési tevékenységéhez kapcsolódó épületvillamossági karbantartási munkák koordinálása, műszaki előkészítői és ügyintézési feladatok ellátása,
  • éves karbantartási és ellenőrzési terv előkészítése, a karbantartási terv teljesítésének havi/negyedéves ellenőrzése,
  • a biztonságtechnikai, érintésvédelmi és villámvédelmi felülvizsgálatok koordinálása, a vonatkozó előírások betartásának ellenőrzése,
  • szakmai tanácsadás, problémák kivizsgálása, és a hiányosságok megszüntetésére a megfelelő intézkedések kezdeményezése,
  • árkalkuláció, költségvetések, kisebb tervek készítése,
  • részvétel átadás-átvételi eljárásokon, helyszíni bejárásokon,
  • kapcsolattartás a megrendelő helyi szintű képviselőivel,
  • az előírt adatszolgáltatások, elszámoláshoz szükséges adatok, információk, dokumentumok biztosítása, határidőre történő teljesítése, nyilvántartások vezetése.

A munkakör betöltésnek feltételei:

  • Szakképzettség:
    • szakirányú középfokú iskolai végzettség (erősáramú, villamosenergia-ipari, egyéb műszaki)
  • Gyakorlat:
    • legalább 1 év szakmai tapasztalat,
  • MS Office alkalmazások felhasználói szintű ismerete,
  • B kategóriás járművezetői engedély.

Viselkedési jellemzők:

  • fejlett kommunikációs készség szóban és írásban egyaránt;
  • gyors és hatékony problémamegoldó képesség;
  • szolgáltatás-orientált szemléletmód,
  • precíz, pontos munkavégzés;
  • rendszerszemlélet,
  • együttműködési készség.

A munkavégzés helye: Szeged

A jelentkezéseket – a pozíció megjelölésével:
az alábbi e-mail címre várjuk.

A munkakör betöltésének várható kezdete: 2014. november-december
A beérkezési határidő: 2014. november 20.

Helyek Csongrád
Kategória Mérnök / Műszaki
Energetika / Villamosság
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő