www.cvonline.hu

Műszaki munkatárs

  • A hirdetés 239 napja lejárt

A Hensel Hungária Kft. a német családi tulajdonban lévő Gustav Hensel cégcsoport leányvállalataként már több mint 20 éve meghatározó szereplője a magyarországi villamos piacnak. Bővülő dinamikus csapatunkba keresünk, villamos ajánlatadó, műszaki tanácsadó munkakörbe

Műszaki munkatársat

Feladatok:

A Hensel által gyártott minőségi termékekből álló villamos elosztóberendezések tervezése. Ajánlatok készítése Partnereink részére. Együttműködés a vállalat Közép- és Kelet-Európai nemzetközi értékesítő csapatával. Műszaki szaktanácsadás.

Elvárás:

  • angol nyelv legalább középfokú ismerete
  • World/Excel/MS Office ismerete

Előny:

  • szerb, horvát és német nyelvtudás
  • villamosmérnök vagy villamos üzemmérnök végzettség
  • számítógépes tervezői programok ismerete

Amit kínálunk:

  • szakmai fejlődési lehetőség
  • versenyképes jövedelem
  • jó hangulatú munkahelyi légkör

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Önéletrajzát pozíció megjelöléssel kérjük, küldje a lenti e-mail címre!

Helyek Budapest
Pest
Kategória Energetika / Villamosság > Villamosmérnök
Mérnök / Műszaki > Mérnök, Műszaki asszisztens
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol