www.cvonline.hu

Műszaki munkatárs

  • A hirdetés 101 napja lejárt

A biatorbágyi, saját telephelyen működő, 100%-ig magyar tulajdonú FIX NET Kft. 26 éve sikeresen működő vállalkozás. Professzionális ipari párásító és hűtő rendszerek tervezésében, kivitelezésében, értékesítésében az elmúlt 26 évben óriási tapasztalatra tett szert. A sikert elsődlegesen a magas szintű igényességnek, precíz vevőközpontú előkészítésnek, kivitelezésnek köszönheti.

Műszaki munkatársat

keresünk, akinek a feladatai a következők lennének:

  • Olyan ipari termelő vállalatok megkeresése, akiknek a technológiáikhoz szükséges az állandó páratartalom, ill. párahűtés.
  • Az ajánlatok elkészítésében való részvétel; kollégákkal való együttműködés a kiviteli tervek kidolgozásában és a projektek megvalósításában.

Elvárás:

  • középfokú műszaki végzettség
  • műszaki területen szerzett munkatapasztalat
  • Word, Excel magabiztos felhasználói szintű ismerete
  • B kategóriás jogosítvány

Előny:

  • kivitelezési, szervizelési tapasztalat
  • jártasság PLC programozásban
  • idegen nyelvismeret

Amit kínálunk:

  • családias, összetartó közösség
  • teljesítményarányos, versenyképes jövedelem
  • költségtérítés
  • számítógép és mobiltelefon
  • külföldi kiállítások keretében szakmai továbbképzés

Jelentkezni a lenti e-mail címen lehet.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Mérnök / Műszaki
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő