www.cvonline.hu

Műszaki Munkatárs

  • A hirdetés 341 napja lejárt

Magyarország egyik vezető nyomdaipari cége,

a Pátria Nyomda Zrt.

pozícióba keres munkatársat.

Feladatok:

  • a műszaki igazgató és termelési művezetők munkájának támogatása
  • az épület karbantartási, állagmegóvási feladatainak megszervezése, ütemezése és felügyelete
  • beruházásoknál, beszerzéseknél javaslattétel az optimális megoldásokra
  • árajánlatkérések, megrendelések bonyolítása
  • műszaki adminisztrációs teendők ellátása
  • egyes gépek szervizeltetési feladatok megszervezése
  • beruházások, karbantartások dokumentálása
  • kapcsolattartás és együttműködés a cég többi részlegével

Elvárások:

  • minimum középfokú műszaki végzettség
  • jó műszaki érzék
  • kiváló kapcsolatteremtő és kommunikációs készség
  • proaktív, precíz munkavégzés önállóan és csapatban is
  • MS Office programok felhasználói szintű ismerete

Előnyt jelent:

  • angol és/vagy német nyelv társalgási szintű ismerete
  • hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • felsőfokú végzettség (preferáltan műszaki vagy közgazdasági területen)

Amit kínálunk:

  • versenyképes juttatás
  • hosszú távú munkalehetőség
  • azonnali kezdési lehetőség
  • határozatlan idejű munkaviszony

Munkavégzés helye:

  • Budapest, XI. kerület

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, fényképes szakmai önéletrajzát fizetési igény megjelölésével a lenti e-mail címre küldje el! A tárgyban kérjük, tüntesse fel: műszaki munkatárs!

Helyek Budapest
Pest
Kategória Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő