www.cvonline.hu

MŰSZAKI MUNKATÁRS, TEHERGÉPJÁRMŰ SZERELŐ

  • Company_icon Transolut Kft.
  • Location_icon Pécs, Baranya
  • Mentés
  • Az álláshirdetés 16 napja lett aktiválva

 MŰSZAKI MUNKATÁRS,TEHERGÉPJÁRMŰ SZERELŐ

Feladatok:

  • a vállalat tehergépjármű flottájának folyamatos műszaki karbantartása
  • kisebb javítások önálló elvégzése
  • szervizekkel történő kapcsolattartás
  • alkatrészek beszerzése
  • számítógépen történő integrált rendszerben való műszaki adatbázis naprakész karbantartása
  • mobil, útközben felmerülő kisebb javítások elhárítása
  • riportok készítése

Elvárások:

  • autószerelői végzettség
  • teherautó +pótkocsi szerelésben való jártasság
  • rugalmas munkaidőben történő munkavégzés
  • telefonos ügyelet
  • csapatban és önállóan történő munkavégzés
  • Excel és Word ismeretek
  • minimum „B” kategóriás jogosítvány
  • jó kommunikációs készség

Előny:

  • C, E kategóriás jogosítvány
  • GKI kártya

Amit kínálunk:

  • versenyképes fizetés
  • támogatott képzési lehetőségek
  • dinamikus, fiatalos munkakörnyezet

Munkavégzés helye: Pécs és Királyegyháza​

Fényképpel ellátott önéletrajzokat az alábbi e-mail címre várunk!

Helyek Pécs
Baranya
Kategória Mérnök / Műszaki > Autószerelő, Szerelő
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű