www.cvonline.hu

Műszaki munkatárs (NET ingatlankezelési projekt) - Debrecen

  • A hirdetés 977 napja lejárt

FELHÍVÁS

A MÁV Ingatlankezelő Kft.

felvételt hirdet

MŰSZAKI MUNKATÁRS

(NET ingatlankezelési projekt)

munkaköri feladatok ellátására

A MÁV Ingatlankezelő Kft. fő tevékenységi köre;

A MÁV Zrt. tulajdonában lévő ingatlanok kezelése, felügyelete, üzemeltetése, karbantartása. A felmerülő műszaki hibák elhárítása és az ütemezett tervben előírt karbantartási tevékenység elvégzése, lebonyolítása, valamint közmű-üzemeltetés, ingatlanüzemeltetéshez kapcsolódó hőszolgáltatás és külső területek gondozása.
A MÁV Ingatlankezelő Kft. feladata a Nemzeti Eszközkezelő Zrt. által megvásárolni kívánt ill. megvásárolt ingatlanok műszaki állapotfelmérése, kötelező ingatlanellenőrzése, soron kívüli műszaki célellenőrzése, illetve bérleményellenőrzése. (NET projekt)

Feladatok:

  • A NET projektre vonatkozó szerződésben rögzített feladatok ellátásának regionális szintű koordinálása, tervezése, szervezése, ellenőrzése, a regionális vezető, a szolgáltatási egységek és a műszaki felmérők szakmai támogatása.
  • Az épületek állapotfelmérése, műszaki átvétele és visszaadása során keletkezett dokumentumok, jegyzőkönyvek ellenőrzése, feltöltése a központi tárhelyre. A papír alapú dokumentumok továbbítása a NET projekt koordinátorok, illetve a projektvezető felé.
  • A Nemzeti Eszközkezelő Zrt. által megvásárolt, illetve üzemeltetésre átvett ingatlanokkal kapcsolatos hibabejelentések továbbítása az illetékes szolgáltatási egység felé, azok szakmai tevékenységének kontrollja.
  • A helyszíni hibafelmérés alapján költségvetést készítése. A hibaelhárítási és kárelhárítási munkák szervezése, koordinációja. Az elvégzett munkákkal kapcsolatos dokumentumok továbbítása a központ felé.
  • Az üzemeltetésre átvett ingatlanokról nyilvántartás vezetése, a nyilvántartás folyamatos karbantartása.
  • Az üzemeltetés alól visszaadott ingatlanokról lakás-visszavételi jegyzőkönyv felvétele. Intézkedés a mérőórák átíratásáról.

 A munkakör betöltésnek feltételei:

  • államilag elismert középfokú műszaki végzettség (magasépítési technikus),
  • 1 év szakmai gyakorlat,
  • MS Office alkalmazások felhasználói szintű ismerete,
  • B kategóriás gépjárművezetői engedély,
  • fejlett kommunikációs készség szóban és írásban egyaránt;
  • gyors és hatékony problémamegoldó képesség.

Előny:

  • államilag elismert felsőfokú műszaki végzettség (építészmérnök, épületgépész).

A munkavégzés helye: Debrecen

A jelentkezéseket a fizetési igény megjelölésével a lenti email címre várjuk 2014. október 19. napjáig. Kérjük, a jelentkezésre megküldött e-mail tárgy mezőjében az alábbiak szerint tüntessék fel a pozíció megnevezését: NET projekt munkatárs.

Helyek Hajdú-Bihar
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Mérnök / Műszaki
Építés / Ingatlan
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő