www.cvonline.hu

Műszaki munkatárs (gépész-műszaki ellenőr)

  • A hirdetés 80 napja lejárt

TEVA Gyógyszergyár Zrt. Debreceni telephely

Alapanyaggyártó Igazgatóság

Mérnökség, Műszaki- és Energiaszolgáltatás

munkatársat keres

Feladatok:

  • A beruházási és fenntartási célkitűzések megvalósítását szolgáló előkészítő tevékenységekben részvétel, műszaki fejlesztési javaslatok és tanulmánytervek készítése.
  • Műszaki feladatkiírások készítése, tervek bírálata, zsűrizése, kiértékelése.
  • A kivitelezési tevékenységek helyszíni művezetése, ellenőrzése, irányítása.
  • A külső cégekkel végeztetett munkáknál műszaki ellenőri teendők ellátása.
  • A külső kivitelezésű munkák meghatározott terjedelemben és megfelelő minőségben, előírt határidőre történő elvégeztetése.
  • Új létesítések üzembe helyezési, elszámolási, használatbavételi eljárásainak előkészítése, a szükséges dokumentumok biztosítása.
  • Üzemeltetési, karbantartási tapasztalatok integrálása a beruházási tevékenységbe.

Elvárásaink:

  • Gépészmérnök MSc végzettség
  • Hasonló területen szerzett legalább 3 éves tapasztalat
  • Alapfokú angol nyelvtudás írásban és szóban
  • Alapszintű számítástechnikai ismeretek (MS Office)
  • Jó problémamegoldó képesség

Előnyt jelent:

  • Magyar Ménök Kamarai aktív engedmény műszaki ellenőrzésre
  • Német alapfok szóban és írásban
  • Alapszintű számítástechnikai ismeretek (Auto CAD / ZW CAD, Ms Project, Ms Visio)
  • TEVA Debreceni telephely ismerete

Ha pályázatunk felkeltette érdeklődését, jelentkezését fényképes szakmai önéletrajzzal, motivációs levéllel, ill. bizonyítvány-másolatokkal 2016.11.28-ig várjuk a Jelentkezés gombra kattintva.

Helyek Debrecen
Kategória Gyógyszeripar / Vegyipar
Mérnök / Műszaki
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő