Műszaki munkatárs (francia nyelvtudással) - Győr (Referenciaszám: HM-1082)

Man at Work Kft.

Hozzáadva: 2017.06.26.
Jelentkezési határidő: 2016.08.28.
Hirdetés azonosító: 1051057

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség (Építészmérnök, Építőmérnök, Gépészmérnök, Faipari mérnök, Műszaki menedzser diploma előnyt jelent)
  • Pár éves tapasztalat tervezőmérnökként, de PÁLYAKEZDŐK jelentkezését is várjuk
  • Alap szintű (társalgási) francia nyelvtudás
  • ArchiCAD ismeret
  • Jó szervezőkészség, kiváló kommunikációs készség

Feladatok:

  • Építőipari műszaki rajzok, elrendezési vázlatok, kerttervek elkészítése (2D/3D)
  • Műszaki megoldások kreatív alkalmazása, új ötletek felvetése
  • Beépítési munkák támogatása, átadás- átvételi eljárásokon való részvétel
  • Kapcsolattartás a beruházó cégekkel, az ügyfelekkel
  • Szakmai kiállításokon, rendezvényeken való aktív közreműködés
  • Kiemelt (külföldi) ügyfelekkel, disztribútorokkal együttműködve a cég tevékenységéhez fűződő egyéb mérnöki feladatok ellátása

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Béren kívüli juttatások
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Stabil vállalati háttér

Munkavégzés helye:

Győr-Moson-Sopron megye / Győr

A munkáltató profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. egyik győri Partnercége részére toboroz és közvetít főállású munkatársat.

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát az E-mail cím megjelenítése e-mail címre, a levél tárgyában feltüntetve a pozíció nevét és a pozícióhoz tartozó HM-1082-es referenciaszámot!

Az állás részleteiről érdeklődhet Hegedüs Mónikánál a +36 20/983-61-73-as telefonszámon.

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)

(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.; NAIH-85575/2015.)

(Munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)
Kategória Mérnök / Műszaki
Régió Győr-Moson-Sopron
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő -