www.cvonline.hu

Műszaki mérnök

HSA Kft.

Hozzáadva: 2017.06.23.
Hirdetés azonosító: 1001584

Partnercégünk számára keresünk munkatársat az alábbi munkakörbe:

(elektrotechnika, mechatronika, méréstechnika)

Stabil hátterű multinacionális partnercégünk számára kiválóan képzett, tehetséges mérnököket keresünk méréstechnikai területre. A junior és senior mérnökök számára lehetőség nyílik a tervezés, a fejlesztés és a gyártás folyamataiban való aktív közreműködésre.

A versenyképes fizetés és kiváló  munkakörnyezet mellett a cég költözési támogatást nyújt.

Elvárások:

  • felsőfokú műszaki végzettség (villamosmérnök, mechatronikai mérnök)
  • junior pozíció esetén minimum fél év, senior pozíció esetén min. 3-5 év szakmai tapasztalat
  • analóg áramkör tervezés, specifikáció fejlesztés, környezetvédelmi besorolás tesztelés területén szerzett ismeretek
  • beágyazott szoftverek ismerete, valamint termelésben szerzett tapasztalat előnyt jelent
  • felhasználói szintű informatikai ismeretek
  • Microsoft Office átfogó ismerete
  • minimum középfokú angol nyelvtudás
  • német nyelvtudás előnyt jelent
  • kiváló kommunikációs készség szóban és írásban egyaránt

Munkavégzés helye:

  • Debrecen

Amennyiben szeretné megpályázni a munkalehetőséget, küldje el fényképes önéletrajzát bruttó bérigény megjelölésével az E-mail cím megjelenítése címre!