www.cvonline.hu

Műszaki mérnök (validációs és kalibrációs területre)

  • A hirdetés 429 napja lejárt

A TEVA Gyógyszergyár Zrt. debreceni telephelye

 Gyógyszergyártó Igazgatóság

Műszaki mérnökség és Karbantartási Osztály

Műszaki mérnök

pozícióba munkatársat keres

Feladatok:

  • Műszaki Validációs és Kalibrációs Csoportban való munkavégzés
  • Mérőeszközök kalibrálása, a kalibrálások dokumentálása
  • Nem megfelelő eredmények esetén kivizsgálás indítása
  • Határidős adatszolgáltatások, riportok készítése
  • Új mérőeszközök méréstechnikai jellemzőinek meghatározása
  • Mérési jegyzőkönyvek készítése
  • Hőtérképek készítése
  • Berendezések/rendszerek kvalifikálása/validálása ütemterv szerint
  • Kvalifikálási/validálási munkák dokumentálása

Elvárásaink:

  • Villamosmérnök végzettség
  • Kalibrálási és kvalifikálási/validálási munkakörben szerzett 1-3 éves tapasztalat
  • MS Office felhasználó szintű ismerete
  • Jó kommunikációs készség
  • Önálló és csapatban történő feladat végrehajtás
  • Pontos, precíz munkavégzés

Előnyt jelent:

  • Metrológus képzettség
  • AutoCad ismeret
  • Kommunikáció képes angol nyelvtudás

Ha pályázatunk felkeltette érdeklődését, jelentkezését fényképes szakmai önéletrajzzal, ill. bizonyítvány-másolatokkal 2016.01.24-ig várjuk az alábbi címen:

Link megjelenítése

Helyek Debrecen
Kategória Gyártás / Termelés
Mérnök / Műszaki
Minimális tapasztalat 1 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő