www.cvonline.hu

Műszaki Menedzser

  • A hirdetés 818 napja lejárt

 Műszaki Menedzser munkatárs

Főbb feladatok:

  • Tervezőkkel való kapcsolattartás
  • Projektek tendereztetésében, generál kivitelezők kiválasztásában és ártárgyalásokon való aktív részvétel,
  • Projektek kivitelezésének felügyelete
  • Már megépült projektek esetében ingatlanüzemeltetési, fenntartási, átalakítási és felújítási műszaki feladatok koordinálása
  • Alvállalkozók felkutatása, ajánlatok bekérése, szerződéskötések előkészítése
  • Alvállalkozók feladatainak koordinálása, ellenőrzése, teljesítések, számlák igazolása
  • Előírások, szabványok betartása, betartatása

A jelölttel szemben támasztott elvárások:

  • Építőipari végzettség és a területen szerzett több éves tapasztalat
  • Kiváló szervezőkészség, problémamegoldó képesség,
  • Korrekt, megbízható személyiség,
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás

A Hirdetésre elsősorban magánszemélyek jelentkezését várjuk.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Mérnök / Műszaki
Építés / Ingatlan
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő