www.cvonline.hu

Műszaki menedzser

  • A hirdetés 1125 napja lejárt

A FEV IX. Zrt. Vagyonkezelő és Városfejlesztő Zrt.

munkatársat keres az alábbi feltételekkel:

Feladatok:

  • A Munkáltató mindennapi működéséhez, illetve a Munkáltató által végzett ingatlan beruházások, fejlesztések, valamit ingatlanértékesítési pályázatok műszaki előkészítése, lebonyolítása, kiértékelése.
  • Épületbontási munkák előkészítése, pályázatok lebonyolítása, kiértékelése. A nyertes pályázóval, esetleg műszaki problémák estén tanácsadás.
  • A Ferencvárosi Önkormányzat számára a műszaki tevékenységgel kapcsolatos kimutatások, elemzések készítése.
  • Középső Ferencváros, illetve szükség esetén a IX. kerületre kiterjedően infrastruktúra fejlesztése, közművesítés és útépítési munkák terveztetése, valamit a kivitelezéssel kapcsolatos előkészítő feladatok elvégzése.
  • Folyamatban lévő EU-s pályázatokkal kapcsolatban: Közbeszerzésben való közreműködés, műszaki tanácsadás, pályázat lebonyolításának koordinálása

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség (építészmérnök/építőmérnök)
  • minimum 2 év releváns szakmai tapasztalat uniós projektek végrehajtásában és projektmenedzsmentben
  • Pontos, precíz munkavégzés, kitartás, magas fokú koncentrációs képesség, kiváló kommunikációs és problémamegoldó készség, kreativitás, rugalmasság, önálló munkavégzés, csapatszellem, szakmai területhez kapcsolódó intézményrendszer, jogszabályok, eljárásrendek kifogástalan ismerete.

Előny:

  • Közbeszerzési/pénzügyi alapismeretek
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (EMIR/ÉTDR)
  • Önkormányzati eljárásrendek ismerete/Állami szervezetnél szerzett tapasztalat

Munkavégzéssel kapcsolatos információk:

  • Munkavégzés helye: Budapest;
  • Azonnali munkakezdés.

  • Önéletrajz
  • Motivációs levél a korábbi projekttapasztalatok és fizetési igény megjelölésével (max. 1800 karakter)
Helyek Pest
Budapest
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Mérnök / Műszaki
Építés / Ingatlan
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő