www.cvonline.hu

MŰSZAKI MENEDZSER

  • A hirdetés 893 napja lejárt

FELHÍVÁS

A MÁV Ingatlankezelő Kft.

felvételt hirdet

munkaköri feladatok ellátására

A MÁV Ingatlankezelő Kft. fő tevékenységi köre;

A MÁV Zrt. tulajdonában lévő ingatlanok kezelése, felügyelete, üzemeltetése, karbantartása. A felmerülő műszaki hibák elhárítása és az ütemezett tervben előírt karbantartási tevékenység elvégzése, lebonyolítása, valamint közmű-üzemeltetés, ingatlanüzemeltetéshez kapcsolódó hőszolgáltatás és külső területek gondozása.

Feladatok:

  • Épületgépészeti berendezések: kazánok, feketén sugárzók, gázkonvektorok, klímaberendezések, felvonók, gázérzékelők, tűzjelzők és egyéb berendezések karbantartási, üzemeltetési feladatainak szakmai irányítása, szerződéseinek aktualizálása.
  • Az előírások, szabványok betartásának ellenőrzése, az épületgépészeti tevékenységhez kapcsolódó kivitelezési munkák összehangolása, ellenőrzése, a szükséges hatósági engedélyek beszerzésének ellenőrzése.
  • Az épületgépészeti karbantartási és költségtervek előkészítése és összeállítása, az árkalkuláció, és az árszakértői feladatok ellátása.
  • Az épületgépészeti tevékenységhez kapcsolódó munkák előkészítése és pályáztatása. A szakterülethez kapcsolódó tenderek kidolgozásában, kiírásában, elbírálásában való részvétel.
  • Az épületgépészeti munkák szerződés szerinti teljesítésének, valamint az alvállalkozói szerződések teljesítésének, a számlák befogadásának figyelemmel kísérése. Az épületgépészeti tevékenység elszámolási bizonylatainak felülvizsgálata, feldolgozásuk koordinációja.
  • Energia számlák, költségek megosztása. Az épületek energiatanúsításával kapcsolatos adatszolgáltatás biztosítása. Az energiatanúsítványok elkészítéséhez szükséges épületvizsgálatokban való közreműködés.
  • Megjelölt adatszolgáltatási tevékenység biztosítása, riportok, döntés előkészítő elemzések készítése.
  • Üzemeltetés, tervszerű megelőző karbantartás szervezése, ingatlanok épületgépészeti műszaki adatbázisának (ingatlanonkénti műszaki adatlapok) létrehozása, a meglévő dokumentációk rendezése, rendszerezése, a jelentkező hibák elhárítása, javíttatása, azonnali veszélyelhárítás végeztetése.
  • Részvétel a hatályos szerződésekben megfogalmazott tevékenységek végrehajtását szabályozó utasítások kidolgozásában.
  • Részvétel a szerződések, szerződés módosítások szakmai tartalmának kidolgozásában.

A munkakör betöltésnek feltételei:

  • államilag elismert felsőfokú gépészmérnök végzettség,
  • felelős műszaki vezetői és műszaki ellenőri jogosultság,
  • épületgépészeti rendszerek üzemeltetésében, karbantartásában szerzett legalább 3 év szakmai gyakorlat,
  • TERC VIP költségvetés készítő program ismerete,
  • MS Office alkalmazások felhasználói szintű ismerete,
  • B kategóriás gépjárművezetői engedély,
  • fejlett kommunikációs készség szóban és írásban egyaránt,
  • kiváló problémamegoldó képesség,
  • feladat-orientált, precíz, pontos munkavégzés.

A jelentkezéseket a fizetési igény megjelölésével az alábbi címre várjuk 2014. október 15. napjáig. Kérjük, a jelentkezésre megküldött e-mail tárgy mezőjében az alábbiak szerint tüntessék fel a pozíció megnevezését: műszaki menedzser.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Mérnök / Műszaki
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő