www.cvonline.hu

Műszaki Menedzser

  • A hirdetés 162 napja lejárt

On-line mérőműszerek gyártásával és forgalmazásával foglalkozó társaság

munkatársat keres.

Feladatok:

  • Beszerzések és kihelyezések adminisztratív támogatása
  • Gyártott berendezésekhez kapcsolódó szoftvertelepítési, üzembe helyezési, beállítási, paraméterezési, karbantartási, hibaelhárítási feladatok ellátása
  • Helyszíni üzembe helyezési, telepítési, karbantartási és szervizfeladatok ellátása
  • Műszaki adminisztráció, nyilvántartások vezetése, dokumentációk készítése
  • Részvétel a termékfejlesztési folyamatokban
  • Eseti jelleggel manuális szerelési feladatok

Elvárások:

  • Műszaki menedzser végzettség
  • Angol nyelv legalább kommunikációs szintű ismerete (német nyelvtudás előny)
  • Elekromos, elektronikai és gépészeti műszaki ismeretek
  • Műszaki rajz olvasási készség
  • Gyakorlatiasság, manuális szerelési képesség
  • Önálló munkavégzés
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Eredmény orientált személyiség

Amit kínálunk:

  • Stabil háttérű munkáltató
  • Innovatív technológiák megismerése
  • Kihívásokkal teli munkakör
  • Fiatal, dinamikus közeg

Előny:

  • Kommunikációs szintű német nyelvtudás

Szükséges tapasztalat:

  • Pályakezdő/friss diplomás

Szükséges nyelvtudás:

  • Kommunikációs szintű angolnyelv-tudás

Munkavégzés helye:

  • Budapest (esetenkénti vidéki vagy külföldi munkavégzéssel)

Jelentkezni fényképes, szakmai önéletrajzzal a lenti e-mail címen lehet.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Elektronika / Telekommunikáció
Energetika / Villamosság
Gyártás / Termelés
Mérnök / Műszaki
Minimális tapasztalat Kevesebb mint 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő